Haber

9.15 Yaması ile PBE’ye Rekabetçi Modu Geldi

Yıllardır oynadığımız league of legends’a gelen Auto Chess oyunu Taktik Savaşları, merakla beklenen rekabetçi moduna kavuşmaya hazırlanıyor. Şuan beta aşamasında olan oyunun ilk yaması, PBE sunucusuna gelmiş durumda. Bu yama ile birlikte beklenen rekabetçi modu da bulunuyor.

İlk seviyemizin belirlenmesi için 5 oyun oynamamız gerekiyor. League of Legends’tan da alışık olduğumuz liglerden birine yerleşerek lig sisteminde oyuna başlıyoruz. Her karşılaşma sonunda bir kazanan olsa da, sıralamanın ilk yarısında bulunan oyunlar da puan kazanacağı belirtildi. Sıralamanız ikinci yarıda kalırsa, puan kaybederek lig düşme ihtimalinizi arttırıyor.  PBE’ye gelen 9.15 yamasıyla rekabetçi modu oynanabilir durumda. Aynı güncelleme ilerleyen günlerde muhtemelen ayın sonuna doğru sunuculara eklenmesi bekleniyor. Şimdiden taktiklerinizi geliştirmeye başlasanız iyi olur, rekabet moduna sizi zorlu rakipler bekliyor olacak.YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zocco’s Oyun Merkezi adlı, İstanbul Kadıköy ve Çekmeköy semtlerinde faaliyetini sürdüren, yoğun ziyaretçi potansiyeline sahip, 300+ bilgisayarlı Zocco’s, Setup Bilişim’in en popüler hizmeti olarak anılmaktadır.

Copyright 2019 © AI

To Top