Haber

Amazon, Yüzüklerin Efendisi Temalı MMO Oyunu Yapacakları Duyurdu

Geçen yıl açıklanan çevrimiçi Yüzüklerin Efendisi oyunu hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıktı. Amazon Game Studios, ücretsiz Lord of the Rings MMO oluşturmak için Leyou Technologies ve Athlon Games ile ortaklık kurduklarını açıkladı. Aslında bu oyun ilk defa Leyou bünyesindeki Athlon Games tarafından geçtiğimiz yıl duyurulmuş. Athlon, ismini açıklamadıkları bir ortak geliştirici ile çalıştıklarını açıklamıştı. Şimdi bu partnerin Amazon Game Studios olduğunu öğrenmiş olduk.

Oyun J.R.R. Tolkien’in Yüzüklerin Efendisi edebi üçlemesinden esinleneceği belirtildi. Ancak, bu aşamada hiçbir hikaye detayı bulunmamakla birlikte Amazon, bu projenin Yüzüklerin Efendisi TV dizisinden ayrı olduğunu onayladı. Amazon bir basın bülteninde, “Oyun, dünyanın dört bir yanındaki hayranlara, Tolkien’in geniş dünyasının epik keşfi için yeni, sürükleyici bir oyun deneyimi sunacak.” dedi. Henüz adı olmayan Yüzüklerin Efendisi MMO konsol ve PC için yapılıyor ve Amazon oyunu Çin dışında dünyanın her yerinde pazarlayacak ve yayınlayacağını duyurdu.

Yüzüklerin Efendisi oyunu üzerinde çalışan kişiler arasında Destiny, Planetside, WoW, Everquest, Defiance ve Rift gibi büyük çevrimiçi oyunlarda çalışan deneyimli kişiler bulunmaktadır. Oyun hakkında herhangi bir detay paylaşılmış değil, henüz ismini bile bilmiyoruz, hatta hangi konsollara çıkacağı da belli değil. Geliştirilme süreci ilerledikçe yeni haberler gelecektir.YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zocco’s Oyun Merkezi adlı, İstanbul Kadıköy ve Çekmeköy semtlerinde faaliyetini sürdüren, yoğun ziyaretçi potansiyeline sahip, 300+ bilgisayarlı Zocco’s, Setup Bilişim’in en popüler hizmeti olarak anılmaktadır.

Copyright 2019 © AI

To Top