Haber

Ancestors The Humankind Odyssey Sistem Gereksinimleri

Ancestors: The Humankind Odyssey, Panache Digital Games tarafından geliştirilen ve Private Division tarafından yayınlanan üçüncü şahıs bir hayatta kalma oyunudur. 27 Ağustos 2019’da Microsoft Windows için yayımlandıvePlayStation 4 ve Xbox One için Aralık 2019’da piyasa süreceği açıklandı.

Oyun bir evrim zincirlemesi teması üzerinden ileriliyor. Oyuncular maymun soylarını kontrol ediyorlar ve tarih öncesi Afrika’da hayatta kalmalarını sağlamak için doğanın kanunlarıyla yaşam savaşı veriliyor. Oyuncular karakterlerini ve klanlarıiçindeki diğer maymunları kontrol edebiliyor, yaşamlarını sürdürmek ve evrimleri geliştirmek için oyuncular  yiyerek, içerek ve uyuyarak karakterini ve klan üyelerinin sağlığını yönetmeleri gerekiyor. Oyun tarih öncesinde geçtiğinden, dev kuşlar, yılanlar ve zehirli bitkiler gibi avcıları içeren tehditlerle dolu açık bir dünyaya sahip. Oyun içerisinde herhangi bir ağaca veya kayaya  tırmanabilir, ancak oyuncu karakteri düşerse kemiklerini kırar.

Dünya tehlikeli olsa da, maymunlar yırtıcı, kayıp bir klan üyesi ya da oyuncunun klanlarına alınabilecek bir yabancı gibi çeşitli sesleri dinlemek için yüksek duyularını kullanabilirler. Primat, zekasını farklı ilgi alanlarının yerlerini tespit etmek için kullanabilir ve yeni yiyecek veya araçlar belirlemek gibi yeni keşifler yapabilir. Oyuncular yeni keşifler yapmaya devam ettikçe, yatak yapmada yaprak kullanmak ve kendilerini iyileştirmek için şifalı bitkiler kullanmak gibi maymunlar daha zeki ve yetenekli hale gelirler. Oyuncu karakteri ölürse, oyuncular başka bir klan üyesini kontrol etmeye geçecektir. Tüm klan üyeleri ölürse, soyu tükenir ve oyuncuların oyunu yeniden başlatması gerekir.
Minimum Sistem Gereksinimleri:
– İşletim Sistemi: Windows 7 Sp1 64-bit
– İşlemci: Intel Core i5-2500K veya AMD Phenom II X6 1100T
– Bellek: 8 GB
– Ekran Kartı: GeForce GTX 760 (4GB) veya Radeon HD 7950 (3GB)Önerilen Sistem Gereksinimleri:
– İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
– İşlemci: Intel Core i7-4770K veya AMD Ryzen 5 1600
– Bellek: 8 GB
– Ekran Kartı: GeForce GTX 980 (4GB) veya Radeon RX 480 (8GB)

Bu oyunu oynamak istiyor ve sisteminizi yükseltmek istiyorsanız zoccoshop sayfamıza bir bakmanızı öneririm.YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zocco’s Oyun Merkezi adlı, İstanbul Kadıköy ve Çekmeköy semtlerinde faaliyetini sürdüren, yoğun ziyaretçi potansiyeline sahip, 300+ bilgisayarlı Zocco’s, Setup Bilişim’in en popüler hizmeti olarak anılmaktadır.

Copyright 2019 © AI

To Top