Haber

Call of Duty: Modern Warfare, Çıkışıyla 600 Milyon Dolar Gelir Elde Etti

Call of Duty: Modern Warfare’in Metacritic’te PC için 2.6, PS4 için 3.2, Xbox One için 3.5 kullanıcı not ortalamasına sahip olması sizi yanıltmasın. Oyun resmen patlama yaşattı.

Hatta o kadar çok satıyor ki Activision şimdiden oyunun 2019’un en çok satan yeni premium oyunu olduğunu açıkladı bile. Oyun ayrıca Call of Duty serisininin PC’deki en iyi açılışını gerçekleştirdi ve Activision tarihinin en büyük dijital açılışı olarak da tarihe geçti. Call of Duty: Modern Warfare yalnızca ilk 3 gününde 600 milyon doların üzerinde gelir elde etmiş.

Activision Blizzard CEO’su Bobby Kotick, Call of Duty’nin bir kez daha yılın en çok satan premium oyunu olarak serinin başarısını sürdürdüğünü açıklarken bir de ilginç karşılaştırma yapmış. Kotick, yılın hit filmlerinden Joker’in açılış gişesini ikiye katladıklarını belirtmişti.

Activision başkanı Rob Kostich de Modern Warfare’in ilk 3 gününde son altı yıldaki tüm Call of Duty açılışlarından daha fazla oyuncuya ve oynanma süresine sahip olduğunu açıklamış ve oyuncuların oyunu büyük bir keyifle oynadıklarını da eklemiş.YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zocco’s Oyun Merkezi adlı, İstanbul Kadıköy ve Çekmeköy semtlerinde faaliyetini sürdüren, yoğun ziyaretçi potansiyeline sahip, 300+ bilgisayarlı Zocco’s, Setup Bilişim’in en popüler hizmeti olarak anılmaktadır.

Copyright 2019 © AI

To Top