Haber

Call of Duty: Modern Warfare Eylül Ayında Açık Betası Başlıyor!

Call of Duty: Modern Warfare’in çoklu oyuncu modu geçtiğimiz günlerde yapılan canlı yayın ile tanıtıldı. Oyun hakkında pek çok yeni detayı barındıran bu canlı yayında, oyunun açık betasının açılacağı tarih de açıklandı.

12 Eylül’de PlayStation 4 üzerinden ön sipariş veren kullanıcılar, 14 Eylül de oyunu indirebilir olacak. PC ve Xbox One üzerinden sipariş veren kullanıcılar ise 19 Eylül’ü beklemek zorunda. Bu iki platform üzerinde henüz oyunu sipariş etmemiş kullanıcılar ise 21 Eylül’e kadar bekleyecek. Açık beta süreci 23 Eylül’de son bulacak.

Açıklamalar arasındaki önemli bir diğer detay ise bu açık beta sürecinde Modern Warfare’in çapraz platform desteğine sahip olacak olması. Infinity Ward bir süredir oyunun çapraz platform desteğine sahip olabileceğinin sinyallerini veriyordu fakat resmi bir doğrulama gelmemişti. Beta sürecinde bu desteğin sunuluyor olması mutlu edici olsa da hala oyunun resmi çıkışında bu sisteme sahip olup olmayacağı bilinmiyor.

Infinity Ward’un açıklamalarına göre bu çapraz platform desteği Fortnite’dakine benzer şekilde çalışacak. Yani gamepad ile oynayan oyuncular sadece gamepad ile oynayan oyuncular ile eşleşecek.

Call of Duty: Modern Warfare; 25 Ekim’de PS4, Xbox One ve PC üzerinde çıkış yapacak.YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zocco’s Oyun Merkezi adlı, İstanbul Kadıköy ve Çekmeköy semtlerinde faaliyetini sürdüren, yoğun ziyaretçi potansiyeline sahip, 300+ bilgisayarlı Zocco’s, Setup Bilişim’in en popüler hizmeti olarak anılmaktadır.

Copyright 2019 © AI

To Top