Haber

Death Stranding’in Çıkış Fragmanı Paylaşıldı

Death Stranding resmi olarak çıkışını duyurdu. Oyun üzerindeki ambargonun kalkmasıyla birlikte yeni bir video yayınlayan Kojima, oyun dünyasıyla hasbelkader ilgilenen hemen herkes bir şekilde Hideo Kojima’nın bu yeni yapımından haberdar oldu.

Oyunun resmi çıkışı için ise 8 günlük bir süremiz var önümüzde. Death Stranding oyunlarla uzaktan yakından olmayanların bile dikkati bu oyun üzerine çekildi.Ortaya nasıl bir eser çıktığını görmek için artık saatler sayılırken Kojima da oyunun çıkış videosunu gelin birlikte izleyelim.

Yayınlanan son fragman ile birlikte oyunun genel hatları ve hikayesi hakkında bilgiye sahibiz diyebiliriz.(Yada diyemeyiz 😀 )

Büyük bir felaket yaşanmış. Amerika parçalanmış ve yeniden inşa edilmeye ihtiyaç duyuyor. Kahramanımız Sam ‘Porter’ Bridges, yollara düşüyor parçalanmış insanlığı, şehirleri, yeniden birleştirmek için.

Death Stranding, 8 Kasım’da PS4 için çıkışını gerçekleştiriyor. PC sahipleri ise önümüzdeki yılın yaz aylarında buluşacaklar kendileriyle.YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zocco’s Oyun Merkezi adlı, İstanbul Kadıköy ve Çekmeköy semtlerinde faaliyetini sürdüren, yoğun ziyaretçi potansiyeline sahip, 300+ bilgisayarlı Zocco’s, Setup Bilişim’in en popüler hizmeti olarak anılmaktadır.

Copyright 2019 © AI

To Top