Haber

Death Stranding’in Zorluk Moduları Arasında ‘Çok Kolay’ Modu Da Olacak

Death Stranding yavaş yavaş kendini göstermeye başladı ve Hideo Kojima da oyunla ilgili paylaşımlarına devam ediyor. Aktif olarak Twitter üzerinden attığı tweetler ile bizleri bilgilendiren Hideo Kojima bu seferki tweetinde oyunun ‘very easy’ moduna da sahip olacağı bilgisini verdi.

Oyun için planlanan zorluk sevileri bu değişiklikten önce ‘kolay’ (easy) ile başlamakla birlikte,  alışık olduğumuz zorluk seviyelerine sahip olacaktı. Kojima oyunun herkesin oynayabilmesini ve oyundan kimsenin mahrum etmemek niyetindeymiş. Bunun için oyunlar ile pek arası olmayan dahil bu oyunu tecrübe edebilmesini sağlayacak şekilde ‘very easy’ şeçeneklerini eklemiştir. ‘Pac-Man’in ilk seviyesini bile geçememiş Yano-San dahi oyunu ‘very easy’ modunda tamamlayabildi” diyor Kojima. Buradan çıkartılabilecek sonuç, bu modun daha çok bir hikaye (narrative) modu gibi işlev göreceği, tehlikelerin ve aksiyonun bir miktar kısılacağı şeklinde.

Kojima’nın asistanı Ayako Terashima da oyunun ‘çok kolay’ modunu oynadığını, bu modun oyun dünyasıyla çok ilgisi olmayanlar için konulduğunu, Normal ve ‘Hard’ modlarının ise aksiyon oyunlarını sevenlere hitap ettiğini belirtiyor Twitter hesabından yaptığı paylaşımda; “DS testi tamamlandı. 8 / 6 arası günlük işler yaparken oyunun bitmesi bir ay sürdü. Yeni başlayanlar için Çok Kolay Mod seçtim. Patronuma göre, bu mod genellikle oyun, film hayranları veya RPG hayranları oynamayan ppl içindir. Normal veya Hard mod aksiyon oyunu hayranları içindir. ” diyerek tecrübelerini tweet atarak bildirmiştir. Bakalım oyunun çıkışına doğru bizleri neler bekliyor.

 YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zocco’s Oyun Merkezi adlı, İstanbul Kadıköy ve Çekmeköy semtlerinde faaliyetini sürdüren, yoğun ziyaretçi potansiyeline sahip, 300+ bilgisayarlı Zocco’s, Setup Bilişim’in en popüler hizmeti olarak anılmaktadır.

Copyright 2019 © AI

To Top