Haber

Doom’un Aslında İnek Kemiğinden Yapılan Votka Olduğunu Biliyor Muydunuz?

Doom Eternal bir çok kişi için bu yılın en önemli oyunlarından biri olacağı söylenmekte ve 22 kasım’da bizlerle birlikte olacak. Oyundan önce çıkan voktası  geldi desek yalan olmaz.

Bethesda ile İngiltere menşeili Rebel Distillers ortaklığıyla üretilen Doom Bone Vodka, Doom Eternal’ın çıkışını kutlamak adına sınırlı sayıda üretilen bir içki ve 45£ de satış fiyatı var. 700ml şişelerde satılacak olan votka şimdilik sadece Birleşik Krallık, Avrupa ve Avustralya’da satılacak. Bu özel üretim votka, oyuna da yakışacak biçimde inek kemikleriyle marine edilmiş. Kemikleri Londra’nın ünlü kasabı The Ginger Pig tedarik etmiş ve tarifte de en iyi kalite ve en iyi koşullarda elde edilmiş kemikler ve organik malzemeler kullanıldığı belirtilmiş.

Basın bülteninde, “Votkanın özünü organik buğday oluşturuyor. Kemikleri kızartıp tütsüledikten sonra kemik iliğini çıkarıyor ve tahıl alkolünde yumuşatıyoruz. En iyi lezzeti yakalamak için çok düşük sıcaklıklarda dağıtıyoruz” denmiş.YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zocco’s Oyun Merkezi adlı, İstanbul Kadıköy ve Çekmeköy semtlerinde faaliyetini sürdüren, yoğun ziyaretçi potansiyeline sahip, 300+ bilgisayarlı Zocco’s, Setup Bilişim’in en popüler hizmeti olarak anılmaktadır.

Copyright 2019 © AI

To Top