Epic Games

Epic Games Store’da Bu Hafta Torchlight Ücretsiz!

RPG’nin kralı olarak Diablo’nun tahtı için birçok yarışmacı vardı, ancak Torchlight çoğu kişinin favori arasında yer almış bir oyundur. Bir grup eski Diablo geliştiricisinin önderliğinde kurulmuş olan Runic Games tarafından yapılan video oyunudur.

Fantastik bir dünya, büyü ve özel güçleri olduğuna inanılan amber çevresinde dönmektedir. Bilinen amber taşının aksine, bu mineral anlaşılmaz sırlara vakıf olmuştur. Torchlight ise küçük bir maden kasabasıdır ve geçimini bu mineralden kazanmaktır. Bir gün amber madeni anlaşılmaz bir patlamayla infilak eder. Maceracılar ne olduğunu anlamak için kasabaya akın ederler. Ancak gördükleri şey, korkunç bir gerçeğin yansımasıdır. İnanılmaz bir şeytan, amber madenini temelini değiştirmiş ve onu adeta yaşayan kötülüğe çevirmiştir. Amber madenini kirleten şey bulunup yok edilemezse, şimdiki zaman ve gelecek tehlikeye girecek ve yok oluş başlayacaktır.

Hikâye oldukça derin ve bir o kadar zor. Torchlight şu anda Epic Games Store’da ücretsiz ve 18 Temmuz’da son bulacak. Bir sonraki hafta ise bizleri, seyahat eden hüzünlü bir çocukla ilgili olan Limbo karşılayacak.YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zocco’s Oyun Merkezi adlı, İstanbul Kadıköy ve Çekmeköy semtlerinde faaliyetini sürdüren, yoğun ziyaretçi potansiyeline sahip, 300+ bilgisayarlı Zocco’s, Setup Bilişim’in en popüler hizmeti olarak anılmaktadır.

Copyright 2019 © AI

To Top