Haber

Fifa 20 Volta Oynanış videosu

EA Sports‘un VOLTA ismini verdiği sokak futbolu temasından bir oyun moduyla bizleri karşılıyor. Fifa 20’nin çıkmasına daha aylar var fakat her gün yeni bir bilgi gelmeye devam ediyor. En son Juventus’un oyunda olmayacağının açıklanmasının ardından Volta moduyla ilgili daha fazla detay gelmeye devam ediyor.

 Oyun modunda 3’e 3, 4’e 4, 5’e 5 maçlar yapabileceğimiz VOLTA Tur, Volta Hikaye ve VOLTA Lig olmak üzere üç mod bulunacak.Takımları özelleştirebileceğimizin yanı sıra bilindik takımlarla ve oyuncularda bu modda yer alacak. Kendi karakterimizi de oluşturabileceğimiz bu modda, karakterimizi ayrıntılı bir şekilde kişiselleştirebileceğiz.

Hikaye’de hangi konuyu işleyeceklerini tam olarak bilinmese de, spekülasyonlar bir sokak futbolcusu olarak hikayeye başlayacağımız yönünde. Hikayenin devamında ise ne olacağı şu anda bilinmiyor.

Şu anda ön siparişte olan VOLTA ile alakalı özelleştirme ve mekaniği hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zocco’s Oyun Merkezi adlı, İstanbul Kadıköy ve Çekmeköy semtlerinde faaliyetini sürdüren, yoğun ziyaretçi potansiyeline sahip, 300+ bilgisayarlı Zocco’s, Setup Bilişim’in en popüler hizmeti olarak anılmaktadır.

Copyright 2019 © AI

To Top