Haber

Fortnite World Cup: Final Sonuçları

Fortnite’ın en büyük yarışmalarından olan World Cup’da, yaz boyunca 40 milyon dolar toplandı!

Fortnite Dünya Kupası sonuçları geldi. Bir haftalık kıyasıya mücadelenin ve toplanan büyük ödül parasından sonra, Fortnite oyuncuları aralarında kimin en iyi oyuncu olduğunu kanıtladı.

Aşağıda, final sıralamaları ve yeni genç milyonerlerin sonuç tablosuna göz atabilirsiniz.

Sonuçlar 

Duo

Solo

Fortnite Dünya Kupası Şampiyonu

Fortnite Dünya Kupası Şampiyonu Sentinels Fortnite takımı oyuncusu 16 yaşındaki Kyle “Bugha” Geirsdorf en yakın rakibi olan Psalm‘ı ikiye katlayarak şampiyon oldu. Tek kişilik oyunlarda birinci olan Bugha şu anda turnuva ödülü olan 3 milyon doları kazandı. Turnuvada ki ilk oyunu kazandıktan sonra birinci sıraya yerleşen Bugha, bir daha birinciliği kimseye bırakmadı. Toplamda 40 milyon dolar ödül dağıtılan Fortnite turnuvasının, en büyük miktarı kazanan ismi Bugha oldu.

Fortnite World Cup ödülleri nasıl dağıtıldı?

Açık elemelerdeki katılımcılara 10 milyon dolar ödül havuzu ve haftada 1 milyon dolar verildi. New York’ta finallere çıkan en iyi 100 solo oyuncu ve en iyi 50 duo, 30 milyon dolarlık havuzda payları için yarıştılar. Büyük ödülün 3 milyon dolar olduğu turnuvada, her bir final yarışmacısına en az 50.000 dolar garanti verildi. Ödüller bu şekilde dağıtıldı. Büyük ödülü kazanan genç oyuncuyu tebrik ediyoruz!


YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zocco’s Oyun Merkezi adlı, İstanbul Kadıköy ve Çekmeköy semtlerinde faaliyetini sürdüren, yoğun ziyaretçi potansiyeline sahip, 300+ bilgisayarlı Zocco’s, Setup Bilişim’in en popüler hizmeti olarak anılmaktadır.

Copyright 2019 © AI

To Top