Fortnite

Fortnite Yaza Girişi”14 Yaz Günü” Etkinliğini İle Kutluyor!

Fortnite, yaza girşi “14 Yaz Günü” etkinliği ile kutladı. Dün  start alan etkinlikler süresince yeni ve kısıtlı zamanlı modlar ve silahlar bizlerle olacak. Buna ek olarak yeni günlük görevler, daha fazla ödül ve bol bol kozmetik de yaz ayını Fortnite ile geçirmek isteyen oyuncuların beğenisine sunulacak.

Geri dönecek oyun modları arasında sadece ağır silahların kullanılabildiği Ağır Metal Ekipli, rakiplerinizi su balonları ile avlamaya çalıştığınız Sırılsıklam Ekipli ve sadece kafadan vuruş ile hasar verebildiğiniz Kafadan Vuruş Ekipli seçenekleri bulunacak.

Etkinlik içerisinde herkesin 30 canı bulunmakta ve su balonu ile rakiplerimizi avlamaya çalışıyoruz. Mod içerisinde sadece atılabilir bomba ve sis bombaları gibi silahların kullanıldığı söyleyebiliriz. Mod’da en çok rakip avlayan oyuncu en çok puanı kasan oyuncu oluyor. Birinci olmak için önünüze gelen herkesi avlamanız gerekiyor.

Eklenecek modların tam listesine oyunun resmi sitesinden ulaşabilirsiniz. 14 Kış Günü etkinliğine benzer bu etkinlik şu sıcak yaz günlerinde zamanımızı baya alacak gibi görünüyor.

14 Yaz Günü etkinliğinde “Dünyayı Kurtar” görevlerini yapabileceğinizi de hatırlatalım. Bu görevlerden kazandığınız yaz biletlerini, bu birime özel ürünler satan mağazada kullanabileceksinizYORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zocco’s Oyun Merkezi adlı, İstanbul Kadıköy ve Çekmeköy semtlerinde faaliyetini sürdüren, yoğun ziyaretçi potansiyeline sahip, 300+ bilgisayarlı Zocco’s, Setup Bilişim’in en popüler hizmeti olarak anılmaktadır.

Copyright 2019 © AI

To Top