dizi

Game of Thrones İçin Alternatif Bir Son Çekilmiş!

HBO’un Game of Thrones dizisinde Tormund Giantsbane’i canlandıran Kristofer Hivju, Metro’ya verdiği röportajda dizi için alternatif bir son çekildiğini ama bunu muhtemelen göremeyeceğimizi söylemiş.

Sevilen aktöre göre bu son sahneleri ‘çoğunlukla eğlencesine’ çekmişler ama bu konuda daha fazla bir şey söyleyemeyeceğini belirtmiş kendisi. Hatta bu alternatif sonda hangi karakterlerin yer aldığını bile söylememiş, ‘bunu size söylemeyeceğim, ama oldukça eğlenceliydi’ demekle yetinmiş.

Hivju da diğer bir çok Game of Thrones oyuncusu gibi dizinin bu şekilde sonlanacağını tahmin edememiş. Gerçekten de dizinin sonuna dair üretilen onca teorinin boşa gittiği bir son seyretmiştik ve bu son çoğu izleyici de tatmin etmemişti. Yine de ortada ‘eğlencesine’ de olsa çekilmiş olan yeni bir sonun olduğunu bilmek ilginç, belki bu çekimler sızabilecek bilgileri önlemek için yalandan yapılmıştır, belki de değerlendirmekten sonradan vazgeçmişlerdir. Yine de ileride Hivju’nun bahsettiği bu alternatif sonun gün yüzüne çıkacağını varsayabiliriz.

Şimdi sırada dizinin öncesini anlatan bir öncü dizi var. Targaryen’lere odaklanacak olan House of the Dragon, Ateş ve Kan romanındaki olaylara yoğunlaşacak ve dizide Aegon’un fetihlerini izleyeceğiz.

Dizinin yayın tarihiyse henüz belli değilYORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zocco’s Oyun Merkezi adlı, İstanbul Kadıköy ve Çekmeköy semtlerinde faaliyetini sürdüren, yoğun ziyaretçi potansiyeline sahip, 300+ bilgisayarlı Zocco’s, Setup Bilişim’in en popüler hizmeti olarak anılmaktadır.

Copyright 2019 © AI

To Top