Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands Açık Betada!

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber

Çok büyük bir haritası ile açık dünya operasyon oyunu Ghost Recon uzun bir süredir bekleniyordu. 20 Şubatta açık beta için indirmeye açılan Ghost Recon’un açık betası 23 şubattta başladı. Boyutu 25 GB ile betaya oldukça fazla bir meblağ. Büyük olmasının sebebinin haritadan kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

Tom Clancy’s serisinde olduğu gibi bunda da çeşitli ülkelerin özel harekat ekiplerinden birisi olup özel görevleri oynayabilir, silahlarınızı istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Ubisoft’un tüm oyunlarında yaptığı gibi bu da bir önceki oyunun aynısı denilebilir. Özellikler çoğunlukla eski oyunlara benzemekte. Ek olarak araçlar, açık dünya, dışında çoğu şey birbirine benziyor diyebiliriz. Oyunun tamamen online olmaması oyuncuları biraz sıkmış olsa da 4 arkadaşınız ile oyunu oynayabilirsiniz. Bu kadar büyük boyutlara ve haritaya sahip oyun Multiplayer olsaydı daha iyi olacağını düşünüyorum. Oyun çıktıktan sonra güncellemeler ile eklenebilir.

Kısa bir inceleme ile araç sürmenin pek iyi olmadığını hatta hiç iyi olmadığını belirtmek isterim. Ubisoft zaten bu tür oyunlarda araç kullanımını pek iyi yapamıyor. Fakat ileride gelecek güncellemeler ile bu sorunun ortadan kalkma ihtimali var. Yoksa birçok oyuncu oyunu almaktan vazgeçebilir.

Oyunun açık betası 23 şubatta başladı ve 5 gün süre ile 27 şubata kadar devam edecek. Oyun 7 Mart tarihinde çıkışını gerçekleştirecek.

 

 

 

 

Yorum Bırak