Assassins Creed Serisinin Yeni Oyunu Sızdırıldı

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber

“shoutouttoashraf” adlı Reddit kullanıcısı geçtiğimiz günlerde Reddit’e Assassins Creed: Origins’e ait olduğu eurogamer.net tarafından farklı kaynaklarla onaylanan bir görsel paylaştı.


Görselde, muhtemel ana karakterin; botun üzerinde elinde kürek ile botu kullandığını ve sırtında kalkan taşıdığını görebiliyoruz.


Görseli paylaştıktan hemen sonra,  kullanıcı adında ki “ashraf”; daha önce Ubisoft Montreal’de AC4: Black Flag yapımında görev alan Ashraf Ismail’e referans olabileceğini belirterek kullanıcı hesabını sildi.


WWG.com’un geçtiğimiz hafta yaptığı açıklama ile yeni oyunun isminin Assassins Creed: Origins olacağı belliydi zaten. Oyunun bu yıl, ilerleyen zamanlarda PC, PlayStation 4 ve XBox One platformlarında yayınlanacağı da kesinleşti.


Ayrıca Kotaku adlı websitesi ise çıkacak olan oyunun Black Flag serisinin devamı olacağını ve Mısır’da geçeceğini iddia etmişti. Görselde ise bunu onaylayacak nitelikte “Follow Shadya to Khenut’s villa” yazmakta, yani; “Shadya’yı Khenut’un villasına kadar takip et”


Peki kimdir bu Khenut?

Khenut, Mısır’ın  beşinci hanedanlık zamanının kraliçesi ve kral Unas’ın karısıdır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir