CS:GO severleri sevindirecek duyuru!

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber

FPS oyun türünde başarılı bir ilerleyiş gösteren Counter-Strike: Global Offensive’den güzel haberler var. Sayısı gitgide artan ve oyuncuları oyundan soğutan hileci kesimin önü kesildi. Valve yeni güncellemeyle beraber yeni önlemler aldı. İşte detaylar :

csgo3

Counter-Strike: Global Offensive piyasaya sürüldükten sonra 5 ay kadar temiz bir oyun deneyimi yaşandı ama her oyunda olduğu gibi  için de hileler yapıldı ve piyasaya sürüldü. Valve ne kadar güncelleme yaptıysa da başarılı olamadı.

Son zamanlarda yapılan turnuvalar ve göz alıcı ödüller insaların ilgisi çekti ve oyunun indirime girmesiyle Counter Strike: Global Offensive oynayan kişi sayısı bayağı arttı. İnsanlar daha yüksek bir rütbeye gelebilmek için bazı hileli ve sonu kötü olan yollara başvurdular.

url

Valve’de kendi güvenlik sistemi VAC’ı güçlendirerek tüm hileli oyuncuları tespit etti ve 1500’den fazla oyuncu banlandı. Yani uzun bir süre wallhack, aimshot gibi hilecileri karşımızda veya takımımızda görmeyeceğiz.

HİLE SATAN ADRESLER YASAKLANDI!!

Hile kullanan oyuncuların banlanmasından sonra, 16’ya yakın internet sitesine erişim engellendi. Yeni yılda oyuncuların daha temiz oyun deneyimi yaşamalarını ümit eden Valve, tüm oyunculara başarılar diler.

Peki sizin bu olaylar hakkındaki düşünceleriniz nelerdir ??

Yorum Bırak