Dropzone Kapalı Beta' sı ESL Turnuvası ile Başlıyor!

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber

Gerçek zamanlı bir strateji oyunu olan Dropzone’ nin kapalı betasının açılmasına yaklaşırken bugün elimize gelen basın bülteninde Dropzone’ nin betaya bir ESL turnuvası ile başlayacağı duyuruldu. Gelen basın bülteninin tamamına aşağıdan bakabilir, Dropzone Kapalı Beta tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Dropzone Kapalı Beta’ya ilk ESL turnuvasıyla başlıyor!

 Gameforge, Sparkypants Studios ve ESL, Kapalı Beta’nın başlangıcına Dropzone’nin ilk turnuvasını düzenliyor. 22.07.2016, Karlsruhe – Gameforge ve geliştirici Sparkypants Studios seçilmiş oyunculara şu andan itibaren Dropzone’nin Kapalı Beta’sına erişim hakkı sunuyor. Bu gerçek zamanlı strateji oyununda oyuncular bireysel olarak teçhizatlandırılmış olan 3 rigden oluşan bir ekibin kontrolünü elinde tutar. Dropzone adrenalin yüklü teke tek mücadeleleriyle bugüne dek bir RTS’deki en yoğun 15 dakikayı sunar. Ayrıca ESL’nin en iyi oyuncuları Köln stüdyolarında gerçekleşecek turnuvada marifetlerini sergileyecek.

23.07.2016 tarihinde saat 12:00 CET itibariyle Twitch’te gerçekleşecek olan ilk Dropzone turnuvası bağlantısı: www.twitch.tv/esl

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir