E3 2017 Electronic Arts Basın Konferansında ki Tüm haberler

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber

EA’in 2017 lansmanında , spor frenchiselarının yanı sıra Anthem adlı yepyeni bir oyunla da karşımızda olucaklar. Battlefront 2’nin ise yarım saatlik çoklu oyuncu görüntülerini de izliceğiz.

  •  BATTLEFIELD 1 

Battlefield 1’in yeni ek paketi olarak karşımıza -In the name of the TSAR DLC-  olan In the Name of the Tsar‘da, Rus Ordusu‘nun savaşmakta olduğu cepheye adım atacağız. Brusilov saldırısında Hussarsürecek ve böylelikle Lupkow Geçidi‘nin soğuk ve karlı havasını içimize çekeceğiz.ile geliyorlar.Yenilikçi oyun motorunun yanında ilk defa bir Battlefield oyununda Kadın bir karakterle oyunu oyniyabilicez.
DLC’le birlikte yeni haritalar yeni araçlar ve silahlarla tanışıcaz.

  • FİFA 18

Fifa 18 için ilk bilgiler ortaya çıkmaya başladı. EA Sports tarafından bizlere sunulacak olan yapım nasıl olacak? Fifa 18 de hepimizin sevdigi kariyer modu geri donuyor. 28 Eylulde nintendo swicthe de gelicek olan Fifa 18’in yeni goruntuleri ile sizi basbasa bırakıyoruz.

  • NEED FOR SPEED PAYBACK!

Need for Speed ”Payback” yenı demosuyla , yuksek hızda bir kovalamaca bizlere Fast and Furios ‘ u hatırlatıryor. Özellikle kaza yapan araçların aldıkları hasarları görsel bağlamda iyi bir şekilde yansıtan oyun, serinin önceki oyunlarına nazaran çok daha kapsamlı bir hikayeye ve buna bağlı olarak daha uzun bir hikaye moduna sahip olabilir.

  • A Way Out 
    Brothers: A Tale of Two Sons , yeni oyunlarını açıkladılar , co-op oynanan bu oyunu oynarken hapısaneden kacmaya calısıcaz. Oyunun yaratıcısı Josef Fares oyunu evinizde arkadasınızla koltuga gomulup oynıyabılıcegınız bır oyun olarak tanımladı.

  • ANTHEM 

Anthem ; Bioware in yepyeni oyunu Anthem hakkında elimizde cok bir bilgi olmasada kısa bir teaserla bizi merakta bırakıyorlar ve Microsoftun E3 konferansında daha fazla bilgi almak için heyecanlıyız. Bioware tarafından geliştirilen Anthem görsel dili ve detayları ile izleyenleri büyülemeyi başardı. İnanılmaz bir grafik kalitesine sahip olan Anthem özellikle atmosfer konusunda tüm oyuncuların beğenisini kazandı.

  • NBA LİVE 18

EA’in en cok satan oyunlarından NBA live 18 açıklandı , yeni bir oyun modu olan ”The One” ile karşımıza çıkan 2k de artık karakterimiz ile ligde ve sokakta basket oyniyabilicez.Bedava demosu agustos sonunda çıkıcak olan NBA live 18’i heyecanla bekliyoruz.

  • STARWARS:BATTLEFRONT 2 

EA konferansının buyuk bır bolumune sahıp olan Starwars:Battlefront 2 ‘un demo testerlarının gerı bildirimleriyle başlıyoruz. Yeni Star Wars filmlerinin yıldızı John Boyega da trailerda kendi karakteri olan Finn’inde oyunda olucagını söyledi. Oyunun hikaye kısmında ise ”Return of the Jedi” ve ”Force Awakens” arasındaki boşlukları doldurucaklarını ve bizleri bilgilendiriceklerini açıkladılar.

Aynı zamanda EA yeni oyunlarına belirli bir sure boyunca bedavaya ulaşabilicegimizi açıkladı.
Detaylı bilgi için EA Store’dan” Play EA games for free this week ” baslıgına bakabilirsiniz.

Yorum Bırak