E3 2017 Ubisoft Basın Konferansı

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber

Ubisoft, E3 2017‘de adeta şov yaptı! Yaptığı duyurular ile oyun sektöründe gündem konusu olan Fransa merkezli video oyun geliştiricisi ve yayımcısı Ubisoft E3 2017’ye ilk konuşmaları mario + Rabbids üzerinden oldu. Gayet eğlenceli bir girişle izleyenleri komik anlar yaşattılar.

  • MARRİO + RABBİDS KİNGDOM BATTLE

Ubisoft karakterleri ve Nintendo karakterleri aynı çatı altında birleşiyor. Giriş konuşmasında çok eğlenceli bir giriş yapan 2 dev şirket birleştirdikleri karakterlerle yeni bir mario serisine dönüştürdüler. Bildiğiniz Mario düz bir yolda koşup sadece zıplaya bildiğimiz bir karakterdi. Ama artık yeni arkadaşlarıyla bunu taktiksel bir savaşa dönüştürdüler. Bir çok kombini bir arada kullanabileceğiniz yeni bir savaş arenası geliyor. Üretici Xavier Manzanares tarafından “taktiksel bir macera” olarak tanımlanan Mario + Rabbids Nintendo Switch’e özel oyun ve 29 Ağustos’ta çıkışını yapacak.

  • Assassin’s Creed Origins: Mysteries of Egypt

Severek oynanan Assasin’s creed Serisine yepyeni bir diyarda devam ediyor Assassin’s Creed Origins’in oyun yönetmeni Ashraf İsmail. Oynanış videosu, oyun içi görsellikleri ve yeni bir harita üzerin de olması izleyicilerin ve oyuncuların dikkatini çekeceğini düşünüyoruz. E3 2017 de Ubisoft tarafından tanıtılan Assassin’s Creed Origins: Mysteries of Egypt 4k oyun videosu ne kadar kaliteli olduğunu bir kere daha göstermiş oldu

  • The Crew 2

The Crew 2 oyuna girişini Cinematic bir Girişle Yaptı  off-road araçları, uçak ve deniz taşıtları gibi çeşitli araçları kullanabileceğimiz. The Crew 2  2018 Yılının başında çıkışa sunulmayı bekliyor. PC, PlayStation 4 ve Xbox One’da çıkacak.

  • South Park İçin Yeni Bir Video ve Mobil Oyun Geliyor

Ubisoft E3 2017 duyurulan South Park mobil oyunu için bir fragman South Park: Phone Destroyer, bu sene App Store ve Google Play’da yerini alacak.

  • Skull and Bones

Skull and Bones adlı yeni oyun için Cinematic bir video ve oynanış videosu geldi. Skull and Bones Denizlerin üstün de korsan temalı bir oyundur. Oyun çok oyunculu 5v5 takım tabanlı PvP Oyundur. Grafikleri ve oyun atmosferi Gayet başarılı bir çalışma olmuş. PC, PlayStation 4 ve Sonbahar 2018’de Xbox One’da Çıkacaktır.

  • Starlink: Battle for Atlas

E3 2017 Ubisoft’un duyurduğu Yeni bir oyunda Starlink: Battle For Atlas. Oyun uzay temalı cizgi film ve aksiyon tadında Bir oyundur Oyun 2018 Sonbaharında PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch’e geliyor.

  • Far Cry 5

Far cry serisinin Yeni oynu ve yeni bir dostumuzla beraber geliyor. ”Boomer” Adlı sevimli bir köpeğimizle Ve bir arkadaşımızla aksiyon dolu dakikalar bizleri bekliyor. Oyun görselleri ve müzikleriyle kendini belli ediyor Far cry 5 2018 Başlarına doğru gelmesi bekleniyor.

  • Beyond Good and Evil 2

Ubisoft’un basın konferansında resmi olarak heyecan verici sinematik bir gösterim fragmanı ile Beyond Good & Evil 2 Duyuruldu. İlk olarak 2008 yılında ilan edilen Beyond Good and Evil 2, aradan geçen 9 senenin ardından oyun piyasasındaki yerini alacak.

 

Yorum Bırak