Football Manager 2017 Çıkış Tarihi Duyuruldu!

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber

Futbol severlerin ve fanatiklerin dışında çok önemli teknik adamların bile oynadığı Football Manager serisinin yeni üyesi Football Manager 2017′ nin çıkış tarihi resmi olarak SEGA ve Sports Interactive tarafından duyuruldu. Bunun yanında Football Manager Mobile 2017 hakkında duyurularının da haftaya gerçekleşeceğini söylendi.

Football Manager 2017, 4 Kasım 2016′ da çıkış yapacak. Basın bülteninin tamamı ise şöyle ;

“Kulübünüzün fikstürlerini de defterinize yazdığınıza göre doğrulanması gereken yalnızca tek bir tarih kaldı… Football Manager 2017’nin başlangıç düdüğünün 4 Kasım Cuma günü çalınacağını açıklamaktan mutluluk duyuyoruz.
O kadar uzun süre bekleyemem diyorsanız, kampanyaya katılan bir dijital mağazadan Football Manager 2017 için şimdi ön sipariş vererek Beta sürümü için ücretsiz erken erişimle birlikte tam sürümden en az iki hafta önce menajerlik kariyerinize başlayabilirsiniz. Beta’da başlanan kariyerlere tam oyunda devam edilebilecektir.
Kampanyaya katılan bir dijital mağazadan veya kutulu oyun satan bir mağazadan Football Manager 2017 için ön sipariş veya erken sipariş verdiğinizde, Football Manager Touch 2017’ye (PC, Mac veya Linux için) tamamen ücretsiz olarak sahip olacaksınız. Ön siparişiniz veya erken siparişinize özel olarak, Touch için “Yönetim kurulunu geçersiz kıl”, “Kovma yok”, “Tüm iş başvuruları”, “Milli takım yönetimi”ni de içeren ücretsiz indirilebilir çeşitli içeriklerin ve “Mücadele” modunda oynanabilen 3 yeni görevin de sahibi olacaksınız. Touch, yönetimin daha akıcı olan “transferler ve taktikler” yöntemiyle yürütüldüğü bir oyundur ve bağımsız bir oyun olarak ayrı halde satın alınabilir.
 
Birçok yeni ve güncellenmiş özellik, Beta sürümünün çıkışına günler kala footballmanager.com ve sosyal kanallarımız üzerinden açıklanacaktır, bu yüzden en güncel bilgilerden haberdar olmak için bizi takip edin.” 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir