HEX: Shards of Fate için Beşinci Kart Seti '' Herofall '' Yayınlandı!

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber

HEX Entertainment tarafından geliştirilen ve Gameforge’ un yayıncılığını yaptığı HEX: Shards of Fate için yeni kart seti yayınlandı. Bir kart koleksiyonu olan HEX: Shards of Fate için yayınlanan Herofall isimli kart seti ile oyuna tam 275 tane kart daha ekleniyor. Büyük çaplı bir set olan Herofall’ da 77 nadir, 18 destansı ve 26 alternatif tasarımlı kart bulunuyor. Ayrıca güncelleme ile oyuna yeni ekipmanlar, paralı askerler, kart kapları, PvE kartları ve 20 yeni ekstra değerli taşın yanında 20 yeni şampiyon ekleniyor.

Herofall hakkında tüm detaylara ve ekran görüntülerine elimize Gameforge tarafından gönderilen Basın Bülteni’ nden bakabilirsiniz.

  • BASIN BÜLTENİ

TGC yeni ekipmanlar, paralı askerler, kart kapları ile 275 ekstra koleksiyon kartı ve dört yeni özellikle genişletiliyor

 

8.9.2016, Karlsruhe – Gameforge ve Geliştirici HEX Entertainment kısa süre önce HEX: Shards of Fate oyununun “Herofall” adındaki beşinci kart setini yayınladı. 275 kart seçenekler yelpazesini genişletiyor, bunların 18’i destansı seviyesine sahip. 5. set yeni oyun mekanizmaları sunuyor ve daha derin taktiksel ve stratejik düşünce istiyor.

 Bitmeyen bir koleksiyon tutkusu ve güçlü yetenekler

275 yeni kart arasından 77’si nadir, 18’i destansı ve 26’sı alternatif tasarımlı kart toplanabiliyor. Oyuncular yeni özellikleri de iple çekiyor: Örneğin elde bulunan “taaruz” birlikleri kartları güçlendirirken “yağma” oynandıktan hemen sonra etkisini gösteriyor: Burada kriptodan bir kart feda ediliyor, bu da ekstra bir güçlendirme etkisi sağlıyor. “Kahramanlık” ve “Dehşetengiz” “Ardor” ve “Yeraltı Dünyası” fraksiyonlarına özeldir.

“Kahramanlık” ile oyuncu özel etkilerden yararlanan kendi birliklerini güçlendirirken “Dehşetengiz” ile aynı hamlede saldırmak zorunda olan ve sadece bunun için kullanılabilen, küçük ve ucuz birlikler geliştirilebiliyor.

Ülkenin yeni şampiyonlara ihtiyacı var

Güncelleme yeni ekipmanlar, paralı askerler, kart kapları, PvE kartları ve soketlemek için 20 yeni ekstra değerli taş dışında “Yeraltı Dünyası’ndan” “Kan Dokuyan Zorath” ve Ardor’lu “İki Tomahavk” gibi kendine özel sihirlere sahip 20 yeni şampiyon içeriyor. İki şampiyon da oyuna Dehşetengiz kartları getiren veya oyuncunun eline bir Kahramanlık kartı çağıran flamalar oluşturma yeteneğine sahip.

bloodspinner-zorath-turkish gameforge-hex-herofall-key-visual gameforge-hex-herofall-logo sacred-banner-turkish two-tomahawks-turkish

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir