Yeni Fragman İle Injustice 2’nin İlk DLC Karakterleri Açıklandı

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber


Fighter Pack 1(Dövüşçü Paketi 1) adı altında duyurulan ilk DLC’de üç adet yeni karakter bizlerle buluşacak,

Yukarı da ki fragmanda da görebileceğimiz gibi, Mortal Kombat serisinin efsane karakterleri arasında başı çeken Sub-Zero. Zaman zaman Batman ile takılan Red Hood, Tamaran prensesi, esmer şeker Starfire ve altı adet açıklanmayan ancak fragmanın sonunda gözümüzden kaçmayan, Black Manta, Klarion, Static Shock, Subzero, Star Fire, Red Hood, Spawn, Katana ve Terra karakterlerine ait olan silüetleri videonun birinci dakikasında sizlerde görebilirsiniz. Bu “açıklanmayan” karakterler Injustice 2’ye gelecek ilk DLC’de umarız ki oynanabilir olacak.


DLC paketinin ücreti henüz açıklanmadı ancak bu karakterlerin Injustice 2 Ultimate Edition ile birlikte 355₺ gibi bir ücret ile yayınlanacağını biliyoruz. Bunun haricinde ise 284₺’ye satın alabilecek digital deluxe versiyonunun içerisinde de bu karakterlere erişim sağlayabileceğiz. Ben bu oyuna bu kadar para bayılmam arkadaş derseniz de, bir süre bekleyip GOTY paketini satın alabilirsiniz.


Karakterler yapım ve tasarım aşamasında olacakları için oyunun ilk yayınlandığı tarihte oyuna dahil olmayacaklar.

Bu arada Injustice 2; PS4 ve XBox One için 16 Mayıs’ta yayınlanacak oyunun ilk DLC paketinin yani Fighter Pack 1’ini oyunun yayınlanmasından bir hafta sonra yayınlanması bekleniyor.

Zaten sevenlerinin karakter seçimi yaparken zorlanacağı bir oyunda Sub-Zero ekleyip ortalığı daha da kızıştırmak istemişler sanırım.


Şahsen bu tip dövüş oyunlarında biraz da nostalji aramıyor değilim. Eskiden istediğimiz bir karakterin kilidini onunla dövüşerek, yada belirli görevleri tamamlayarak açıyorduk. Şimdi ise ücretini ödediğiniz taktirde istediğiniz karaktere erişebiliyorsunuz. Aslında bu ticari zekâ bu tarz oyunlarda ki mücadele hissini yok edebiliyor, bu nedenle başka bir çözüm bulunmazsa dövüş oyunlarına olan ilgimiz gün geçtikçe azalabilir.

Kaynak: Gamespot

Yorum Bırak