Mass Effect: Andromeda' dan 4K HDR Tanıtım Videosu

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber

Nvidia tarafından bugün Mass Effect: Andromeda’ nın HDR 4K tanıtım videosu yayınlandı. Yayınlanan  videoda Nvidia tarafından geliştirilen Nvidia Ansel teknolojisi ile Mass Effect: Andromeda’ da kullanılan Frostbite oyun motoru arasındaki uyum anlatılırken aynı zamanda grafiklerin muazzamlığı göz kamaştırdı.

Geliştiriciler NVIDIA Ansel ile nasıl çalıştı?
HDR görüntünün yanı sıra, Mass Effect: Andromeda aynı zamanda NVIDIA Ansel teknolojilerini de kullanıyor. Videoda Ansel teknolojisinin yalnızca son kullanıcı için sunulan bir araç olmadığı, Mass Effect: Andromeda’nın geliştirilmesinde de kullanıldığı anlatılıyor. Geliştirici ekip ayrıca son kullanıcıların yarattıkları sahneleri Ansel kullanarak dünya ile paylaşmalarından duydukları heyecanı da paylaşıyor.
NVIDIA Ansel , oyun içi fotoğrafik görüntü yakalamanın yeni bir yolu. Ansel aynı zamanda ARK: Survival Evolved, Conan Exiles, Dishonored 2, Mirror’s Edge Catalyst, Obduction, War Thunder, Watch Dogs 2, The Witcher 3: Wild Hunt ve The Witness oyunlarında da destekleniyor ve kısa süre önce Unityve Unreal  oyun motorlarına da bir plug-in olarak eklendi.
NVIDIA ve BioWare, Mass Effect: Andromeda’ nın özel bir PC versiyonunu çıkarmak üzere birlikte çalışıyor. Ayrıca Mass Effect: Andromeda ‘nın gelişmiş teknoloji, kararlılık, performans gibi birçok noktasında ve G-Sync ve GeForce Experience gibi alanlarda da BioWare ile birlikte çalışıyoruz.
                                                                                                        _basın bülteni_

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir