Önce Oyla Sonra Oyna Sonuçlandı! Turnuvası Yapılacak Olan Oyunlar ve Açıklamalar!

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber

Zocco’s Oyun Merkezi olarak bildiğiniz üzere yeni bir döneme başlarken turnuvalarımızda hangi oyunun olacağını sizin belirlemenizi istemiştik. Önce Oyla Sonra Oyna başlığı altında yaptığımız oylamada verilen süre boyunca 3.989 oy kullanıldı ve ilk dörde girerek turnuvasının yapılacağını garantileyen oyunlar belli oldu!

Etkinliğimizde en çok oy alan oyun %25′ lik oy yüzdesi ile Zula oldu. Toplam 1.013 oy alan Zula, oyuncularının ne kadar çok turnuva istediğini de göstermiş oldu. Tebrikler Zula ve oyuncuları!

İkinci sırada Counter Strike: Global Offensive 826 oy alarak turnuvasını yapacağımız oyunlar arasına girdi. Bu tahmin edilen bir sonuç çünkü Cs: GO oyuncuları gerek sosyal medyadan gerekse kafelerimiz üzerinden turnuva istediklerini göstermişlerdi.

Üçüncü sırada uzun zamandır turnuvasını yapmadığımız bir oyun var. Dota 2! Dota 2 803 oy alarak Cs: GO ile arasında ufak bir farkla üçüncü oldu. Bizi şaşırttı diyebiliriz. Tebrikler Dota 2 ve oyuncuları!

Etkinliğimizin dördüncü sırasında tahmin edebileceğiniz üzere League of Legends var. Burada fark biraz açılmış ki League of Legends ilk üçe nazaran sadece 509 oy alabildi. Yinede kendine Zocco’s Turnuva Serisi’ nde yer buldu. Tebrikler LOL!

Evet, kazanan oyunlar belli oldu. Bu sonuçlar altında Zocco’s Oyun Merkezi ekibi çalışmalarına başlamış olup turnuvaların detayları yakında açıklanacaktır. Beklemede kalın! 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir