Orcs Must Die! Unchained Açık Beta İlk Güncelleme – Basın Bülteni!

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber

Orcs Must Die! Unchained başarılı açık betasından sonra karşımıza ilk güncellemesi ile geliyor! Elimize bugün ulaşan basın bülteninde güncellemeler ile oyuna ne gibi yeniliklerin katıldığı anlatılmakta ve yanında güncelleme ile ilgili görüntüler verilmiştir. Aşağıdan basın bülteninin tamamına ve görsellere bakabilirsiniz.

Arktik Prensin Yemini: Başarılı Bir Açık Beta Startından Sonraki İlk Güncellemede Orcs Must Die! Unchained 

Oyun istemcisi 1 milyon kere indirildi | Yeni içerik: “Heyelan” haritası ve “Tundra” kahramanı

22.04.2016, Karlsruhe – Başarılı bir açık beta startından sonra oyunu üç hafta içerisinde 1 milyonu aşkın oyuncu indirdi. Gameforge ve Geliştirici Robot Entertainment, Orcs Must Die! Unchained’in yeşil yaratıklarını “Arktik Prensin Yemini” ile buz gibi ölüme gönderiyor. Cellat’lar kale, liman ve kanyon kalelerine hücumlarında başarı elde edemediler ve şimdi şanslarını “Etrafı Sarılı”nın buzlu ve karlı türü olan yeni harita “Heyelan”da deneyecekler. Kahramanlar bahsi geçen heyelanın altında kalmaması için bu güncelleme sayesinde kahramanlara kutup ayısı “Tundra”yı eklenecek.

Kış çılgınlığı içerisindeki Tundra’nın yeteneklerini gösteren bir ön izleme için yeni kahraman fragmanı: https://www.youtube.com/watch?v=mdOh1vwjH0w

Dikkat Çığ!

 Havaların ısınmaya başladığı ilkbaharın ortasında Orcs Must Die! Unchained’de Cellat’lar oyunculara hayatı dar etmek için buz gibi soğukta bir araya gelecek. Daha yüksek seviyeler için sadece kendi hasar türüne karşı dayanıklı olan yeni Buz ve Ateş Cellat’ları eklenmekle kalmadı iki Patron daha eklendi: “Kar Tanesi” ve “Buzdağı”. Bir yandan saldırgan Dişi Yeti rakiplerine ölümcül kar topları fırlatırken, öte yandan Buz dağı da buz büyüsünü kötüye kullananları cezalandıracak. Buna karşı oyunculara hayatta kalma modunda yeni kahraman Tundra destek olacak. Tundra ayıdaşlarıyla birlikte buz gibi soğuk “Heyelan” haritasında Akşam Hisarı’nı buza ve kara bürüyecek. Cellat’lar kış şartlarına hızlıca alışsalar da sevilen ölüm kutuları gerçek birer ölüm buzdolabına dönüşecek. Diğer taraftan yeni başlayanlar oyunun temel işleyişiyle ilgili kılavuzu okuyabilecek.

Bir Kutup Ayısı Olmak İstiyorum

Güçlü bir Kutup Ayısı olan Tundra, rahat gözüküyor olabilir ama kış güçlerine hakim. En şiddetli çatışmalarda bile soğukkanlı davranır ve asasını kullanarak yaklaşan Cellat ve düşman kahramanların yakın dövüşte canına okuyacak. Verilen hasarın yanı sıra her saldırıda Tundra’nın rakiplerinin soğuktan donma olanağı da olacak. Buz ve karın hükümdarı olarak yeni kahraman ellerini sıvazlayacak çünkü verdiği hasar donmuş rakiplerde daha yüksek olacak. Uzaktaki rakiplerde güvende olduklarını zannetmesinler: Tundra “Buz Patlaması” ile düşmanlarına üç buz mermi fırlatacak. Rakipleri yavaşlatan “Buz Duvarı” ve Cellat’ları anında yere mıhlayan diğer yeteneklerin yanı sıra Tundra “Çiğ” ile kışın güçlerini kullanıp rakiplerini ezip geçen devasa bir kar topuna dönüştürecek.

“ARKTİK PRENSİN YEMİNİ”ndeki en önemli yeniliklere toplu bakış:

  • Yeni PvE haritası “Heyelan”
  • Bir oynanabilen kahraman daha: Tundra
  • Daha yüksek seviyeler için Buz ve Ateş Cellat’ları
  • İki yeni Patron: Kar Tanesi ve Buzdağı
  • Yeni başlangıç kılavuzu

Güncellemenin içeriğiyle ilgili ayrıntılı bilgiler için:  http://board.omd.gameforge.com/index.php/Thread/4950-1-1-YAMASI–-ARKTİK-PRENSİN-YEMİNİ/

Orcs Must Die! Unchained Hakkında

 Orcs Must Die! Unchained, ödüllü Orcs Must Die! aksiyon kule savunma oyununu yeni bir çok oyunculu boyuta taşıyor. Ama hemen kibirlenme, çünkü her zamankinden daha büyük riskler söz konusu. Tuzaklar daha acımasız ve düşmanların daha kana susamış. Bu yüzden oyunculuk becerilerini göster ve bulabildiğin en iyi Ork katliamcılarıyla ittifak kur. Orcs Must Die! Unchained kendisinden önce gelen esprili fantezi oyunlarının tanıdık dünyasında geçiyor. Orcs Must Die! 2’nin hikayesinin finalinden birkaç yıl sonra düzinelerce yeni Rift ve dünya keşfedildi. Uzak ve yakından birçok kahraman geldi hatta büyülü portalleri ele geçirmek için bir savaşı bile göze aldı. Orcs Must Die! 2’den bu yana War Mage ve Sorceress, bir zamanların kudretli klanını tekrar kurmak için uğraşıyor. Eskiden rakipleri, ikisinin de daha önce iki kez yendiği beyinsiz ordulardan oluşuyordu. Ama şimdi yeni düşmanları olan Unchained, düzenli bir ordu olarak başka kudretli ama kötü niyetli kahramanlar tarafından yönetiliyor. Orcs Must Die! Unchained’i bilgisayarınıza ücretsiz indirebilirsiniz. Ayrıntılı bilgiler için: http://omd.gameforge.com/.

Gameforge Hakkında

Gameforge, 20’den fazla oyun ve 450 milyondan fazla kayıtlı oyuncudan oluşan bir portföyle devasa çok oyunculu çevrim içi oyun (MMO) alanında Batı dünyasının lider sağlayıcısıdır. Karlsruhe merkezli şirketler grubu, oyunlarını 75’ten fazla ülkede oyunculara ulaştırıyor ve yaklaşık 450 çalışan istihdam ediyor. Portföyünde, ödüllü AION Free-to-Play, TERA: Fate of Arun, Avrupa’nın en başarılı MMO oyunu Metin2, HEX: Shards of Fate, Orcs Must Die! Unchained, Runes of Magic, Elsword ve Wizard101 gibi istemci tabanlı oyun dünyaları bulunuyor. Ayrıca sevilen klasik OGame ve Ikariam gibi tarayıcı tabanlı oyunların yanı sıra gittikçe artan sayıda mobil oyun da bunlara dahil. Ayrıntılı bilgiler için: http://corporate.gameforge.com/.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir