Orcs Must Die! Unchained için 1.3 Güncellemesi! | Basın Bülteni

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber

Oyun tarzı ve grafiklerinin hoşluğu ile kendine has bir oyuncu topluluğu oluşturmuş ve gittikçe kendini geliştiren Orcs Must Die! Unchained için yeni bir güncelleme yayınlandı. 1.3 güncellemesi olan geliştirmede oyuna yeni kahraman ‘ Bionka ‘ dahil oluyor! Bunun yanında iki yeni harita, bir lonca  ve değerlendirme sistemi geliyor. 

Basın açıklaması olarak elimize gelen bilginin tamamını aşağıdan okuyabilir, yayınlanan görsellere bakabilirsiniz.

SpitfireGame 2016-07-04 13-57-53-79 SpitfireGame 2016-07-04 13-57-17-78 SpitfireGame 2016-07-04 13-55-41-78

BASIN BÜLTENİ

Ağır top: Orcs Must Die! Unchained yeni kahramanı Kraliçe Bionka’ya merhaba diyor

Ayrıca, güncelleme beraberinde iki yeni harita, bir lonca ve değerlendirme sistemi getiriyor
13.7.2016, Karlsruhe – 1.3 güncellemesiyle geliştirici Robot Entertainment ekip aksiyonu kule savunma oyunu Orcs Must Die! Unchained’e çok sayıda yeni özellik ekliyor. Güçlü ama biraz hantal Ork Kraliçesi Bionka oyuna dahil oluyor ve cellatları koruması altına alıyor. Serinin önceki bölümlerinin hayranları klasik hayatta kal muharebe alanı “Lavabolar’ın” geri dönüşü ve yeni harita “Taht Odası” için seviniyor. 5 yıldızlı bir değerlendirme sistemi başarılı geçen hayatta kal savaşlarından sonra yüksek skoru teşvik ederken aynı düşünceye sahip oyuncular loncalar kurarak birlikte Ork avına çıkıyorlar.

1.3 güncellemesi ve Bionka’nın yetenekleriyle ilgili kısa bir özet ve bir görsel için: https://www.youtube.com/watch?v=PWc98pKhIlk, Tüm yenilikleri her zamanki gibi yama notlarında bulabilirsiniz: http://tr.omd.gameforge.com/revolution.html.
Cellat sevgisi

Oğlu Bloodspike’ten farklı olarak Bionka cellatlarının acılarından fayda sağlamıyor, tam tersine: Yardımcılarını korumak için kendini feda ediyor. “Şarkı söyleyip yürüyor” yeteneğiyle cellatların belli bir alanda aldığı hasar azalıyor ancak yardımcılardan birinin ölmesiyle hasar Bionka’ya da aktarılıyor. Ork Kraliçesi’nin etrafında ne kadar celladı varsa hayat puanlarını o kadar hızlı yenileniyor.

Yeni lonca özelliği de çok sosyal: Oyuncular artık ortak oyun hedefleri için loncalar kurabiliyor. Lonca sıralamasında puan toplayıp ve her sezon sonunda bu puanlarla çok özel ödüller kazanıyorlar.

 

 

 

 

 
1.3 güncellemesinin en önemli özellikleri:

+ Yeni kahraman: Ork Kraliçesi Bionka

+ Lonca özelliği

+ “Lavabolar” ve “Taht Odası” adında iki yeni harita

+ Hayatta kal modunda 5 yıldızlı değerlendirme sistemi

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir