Pokemon GO 0.33.0 Güncellemesi Yayınlandı!

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber

Oyunseverlerin severek oynadığı ve kısa zamanda yükseliş gösteren Pokemon GO için güncellemeler gelmeye devam ediyor. En son 0.31.0 güncellemesinden sonra oyunda hali hazırda devam eden hataların bazıları 0.33.0 güncellemesi ile giderilmiş görünüyor. Pokemon GO resmi olarak Türkiye’ ye gelmiş değil ancak Android kullanıcıları APK dosyasını indirerek IOS kullanıcıları ise konumlarını değiştirerek güncellemeye indirebilir. Yeni gelen güncellemeye ile gelen değişiklikler ve düzeltilen hatalar;

 -Yakındaki(Nearby) Pokemonlar sistemi güncellendi. Artık yakında ki pokemonlar gösteriliyor. Süresi dolarak kaybolan pokemonlar ise ekrandan siliniyor.
-İsim değiştirme hakkı: Oyuncular yeni güncelleme ile tek seferlik isim değiştirme hakkına sahip.
-IOS batarya tasarruf modu: IOS için tekrardan batarya tasarruf modu aktif.
-Yumurtalar: Daha önce patlayan yumurtalardan ne çıktığını göremiyorduk. Yeni güncelleme ile yumurtalardan ne çıktığını günlük kısmında görebiliriz.
-Hız uyarı sistemi: Bildiğiniz üzere Pokemon GO da fazla hıza çıktığınızda oyun tam olarak çalışmıyordu. Yeni güncelleme ile Niantic bu soruna bir uyarı sistemi getirmiş. Fazla hızlı gittiğiniz de oyun sizi uyarıyor ve yolcu olduğunuzu onaylamanız gerekiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir