Red Dead Redemption 2 PC Çıkış Tarihi Belli Mi? Öngörülen Sistem Gereksinimleri

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber
Red Dead Redemption franchising konsollarda büyük bir hit oldu ve bir oyuncunun bir oyunda ihtiyaç duyabileceği hemen her şeye sahip. Fakat PC oyuncuları için bu Oyundaki her şey eksik çünkü PC’de oyun dünyasında felakete yol açan bu oyun (henüz) yok.

Oyun popülasyonunun çoğu, PC ve Oyun üreticilerinin oyunlarda artan korsanlık oranından endişe duymalarına bağlı olduğundan, Oyunların PC sürümünü piyasaya sürmekten biraz korkuyorlar. Sonuç olarak, gelir açısından ağır bir zarara karar vermek zorundalar.

Diyelim ki, oyunun sonunda PC’de yayınlanacağı gerçeğini kabul edersek, o zaman, Rockstar’ın PS3 ve Xbox 360’taki ilk açılışından bir buçuk yıl sonra başlatılan Grand Theft Auto 5 PC için kullandıkları sistemin aynısını yapması muhtemeldir. Bu, PC oyuncularına sevinme şansı veren 2020’nin ortasında bir Red Dead Redemption 2 PC’nin piyasaya çıkış tarihini belirleyebileceğimiz anlamına geliyor. Tabi bu sadece bir varsayım.

Ancak, oyunun sistem gereksinimleri farklı bir hikaye anlatıyor ve Oyun Tartışmasına göre ve diğer birçok site, oyunun aşağıda belirtilen öngörülen sistem gereksinimlerini doğruladı:

Minimum Gereksinimler, Öngörülen

İşletim Sistemi: Win 7 x64

İşlemci: Intel Core i5-3570 3.4 GHz / AMD FX-6350

Erkan Kartı: AMD Radeon R9 285 2 GB veya NVIDIA GeForce GTX 960 2 GB

VRAM: 2GB

Sistem Belleği: 8 GB RAM

Depolama: 100 GB Sabit disk alanı

DirectX 11 Uyumlu Grafik Kartı

 

Önerilen Gereksinimler, Öngörülen

İşletim Sistemi: Win 10 x64

İşlemci: Intel Core i7-3930K 6 Çekirdekli 3.20 GHz / AMD Ryzen 5 2600

Erkan Kartı: AMD Radeon RX Vega 64 Nano 8 GB veya NVIDIA GeForce GTX 1070

VRAM: 6 GB

Sistem Belleği: 16 GB RAM

Depolama: 100 GB Sabit disk alanı

Bu yüzden, bu sonbaharın sonunda PC’de Red Dead Redemption 2’nin her yıl piyasaya süren Call of Duty, Battlefield gibi birçok popüler franchise ile rekabet etme şansı var.

 

Yorum Bırak