Sony’nin Basın Konferansı’nda Gösterdiği Tüm Oyunlar

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber

Sony’nin E3 konferansında bir yılı daha bitti. Peki bu yıl Sony hangi yenilikleriyle E3 2017 Katıldı.

Bu yılki Call of Duty, 10 yıl içinde ilk kez 2. Dünya Savaşı’na geri döndü. ABD 1. Piyade Bölüğü’nden genç bir asker izliyor ve Normandiya’nın D-Day istilası ve Bulge Muharebesi gibi ikonik Call of Duty 2 WW anlarını içeriyor.

Kıyamet sonrasında ki oyun  Days Gone hikaye olarak  Dünyanın adeta bir cehenneme dönüştüğü o günlerin çok öncesini hatırlayan John’un geçmişinden izler, oyuna hikaye derinliği katan yegane unsurlar olacak.  John, hayatta kalmak için ödül avcılığı yapan ve sürekli yolda olan bir karakter portresi çiziyor.

  • GOD OF WAR 4 

God of war, Sony Santa Monica tarafından geliştirilen ve uzun süredir devam eden aksiyon oyunu serisinin en son girişi. küçük sakalları da artık günümüz modasına ayak uydurmuştur gayet gene karizması olsun şeklini korumaktadır. Kratos yaşadığı ortama bakarsak sanırım zeus’la olan son kapışmasından sonra yaban hayatta herkesden uzak da  Kuzey’de oğluyla bir yaşam sürmektedir.

  • Shadow Of The Colossus

Eleştirmenlerce beğenilen 2005 oyunu bir remaster veya yeniden çevrimi Shadow Of The Colossus üzerinde çalışılıyor. Oyun ayrıntıları ile seyrekleşti, oyunda güncel gen görsel iyileştirmeler olacaktı. 2018’de belirtilmemiş bir tarihte serbest bırakılacağı söyleniyor.

Eleştirmenlerce alkışlanan RPG Skyrim de VR’ye geliyor. Sana gerçeklik platformunda ilk defa yerini alıcak olan The Elder Scrolls V: Skyrim VR,  oldukca ilginç bir oynanış sunulacak olan bu platformda yerini alacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir