Space Soldiers Dreamhack' e veda etti

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber

Bugün Türkiye’ nin tartışmasız en iyi CS:GO takımı olan Space Soldiers ekibi Dreamhack Bükreş Avrupa elemelerinde mücadele etti. Almış olduğu davet ile elemelere katılmaya hak kazanan takımımız tüm gün boyunca Bükreş’ e gitmek için mücadele etti. Ancak son maç bizler için biraz hüzünlü oldu.. Yarı finale kadar çok üstün gelen Space Soldiers yarı finalde Team X ekibine 2-0 yenilerek Bükreş’ e veda etti. Yenilse de gururumuza gurur katan ekibimiz umuyoruz ki bir sonraki elemelerden başarıyla çıkarak büyük bir organizasyona katılmaya hak kazanacak ! İşte Space Soldiers’ın bugün oynadığı maçlar;

Space Soldiers 2-1 Escape;
Maçın ilk haritasında Escape takımına karşı zorlanan ekibimiz sonuna kadar direnen rakibine karşı koymakta başarılı olamadı. Mirage haritasında 16-13 kaybederek seriye 1-0 geride başladılar. Ancak serinin 2. ve 3. maçında Escape takımına üstünlüklerini kabul ettirerek Train (16-14) ve Cache (16-6) haritalarında kazanmasını bilerek isimlerini bir üst tura yazdırdılar. Bir üstteki rakip hepimizin çok iyi tanıdığı Dignitas’dı!

Space Soldiers 2-0 Dignitas;
Avrupa’da kendini kanıtlamış olan Dignitas takımı hepimizi korkutmayı biraz da olsa başardı. Ancak Space Soldiers karşısında o etkiyi gösterememiş olacaklar ki ekibimiz bu aşamayı ilk turdan daha rahat bir şekilde geçti. İlk harita olan Cobblestone’ da baştan sona üstünlüğünü kabul ettiren ekibimiz rakibini çok rahat bir şekilde yenmeyi bildi 16-4!  İkinci harita olan Mirage ilk haritaya göre biraz daha çekişmeliydi. Magiskb0y atmış olduğu ace ile hepimizi korkuttu ancak Space Soldiers daha sonra rakibine el vermeyerek kazanmasını bildi! 16-13

Space Soldiers 0-2 Team X;
Nefeslerin tutulduğu son maça geldiğimiz de hepimiz final için çok umutluyduk. Ancak işler hiç umduğumuz gibi gitmedi. Daha önce birçok farklı takımda birlikte oynamış isimlerden kurulan Team X tecrübesi ile Cobblestone (16-8) ve Train (16-10) haritalarında kazanarak Bükreşe gidecek takımlardan biri olmayı başardı.

Eminiz ki Space Soldiers bu turnuvadan da çok fazla tecrübe edindi. Çünkü her turnuva da bizlere ne kadar geliştiklerini göstermeye devam ediyorlar. Bugün kaybettikleri maç kesinlikle tecrübe eksikliği idi. Karşı takımdan hiçbir eksiğimiz yoktu. Ancak gene de göğsümüzü kabartan Space Soldiers ekibine teşekkür ederiz! Daha çok başarılarını görmeyi umuyoruz. Şimdilik bu kadarmış..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir