TRION WORLDS, ARCHEAGE: SECRETS OF AYANAD'I DUYURDU!

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber


ArcheAge oyuncularının uzun zamandır dört gözle beklediği, içeriğinde yeni Obsidian silahlarının ve soluk kesen yeni bir slaughtery arenanın olduğu Secrets of Ayanad, Trion Worlds’ün yakın zamanda yayınlamış olduğu duyuruyla 10 Mart 2015 tarihinde ArcheAge oyuncularına kapısını açacak. Yeni silahlar, yeni zindanlar ve materyallerden öte bu yamanın en dikkat çekici unsuru ise azami seviyenin 50’den 55’e yükseltiliyor oluşu. Zaten Secrets of Ayanad zindanı da bu yükseltmenin bir gereği olarak doğuyor.

Secrets of Ayanad’ın, yanında oyunculara çeşitli imkanlar sunan heyecan verici bir hikayeyle beraber geleceği şimdiden çeşitli forumlarda konuşulan konulardan birisi. Trion Worlds sürprizi bozmamak için hikayeye yönelik bir açıklama yapmış durumda değil. Muhtemelen Secrets of Ayanad’ın hikayesini alışmış olduğumuz sinematiklerle beraber öğreneceğiz. Şu anda Ayanad’ın 3 katlı bir kütüphane olduğu ve her katının farklı gereksinimler istediği kulağımıza gelen bilgiler arasında.

ArcheAge’in yapımcısı olan Merv “Khrolan” Lee Kwai’nin heyecanla duyurduğu Secrets of Ayanad güncellemesinde yer alacak olan bütün yenilikler ise şöyle;

– Oyuncular Sungold Fields, Exeloch ve Diamond Shores‘a getirilecek olan 51. seviye üstü yaratıklardan elde edecekleri archeumlarla silahlarını geliştirebilecekler. Aynı zamanda bu yaratıklardan yeni Obsidian silahların düşme ihtimali bulunuyor.

– Düşük seviyeli silahları Ayanad Kütüphanesinin birinci katından elde edebiliyoruz. Daha yüksek seviyeli silahları elde etmek içinse Ayanad kütüphanesindeki boss’ları tek tek geçmemiz gerekiyor. Uzun ve meşakkatli bir yol gibi görünse de Ayanad Kütüphanesi’ni bitirdiğimiz takdirde yüksek seviye Obsidian silahlarımıza kavuşuyoruz. Ancak bunun için Kütüphane’nin ilk katıyla üçüncü katı arasında istenen karakter ve silah seviyelerini de tamamlamış olmamız gerekiyor. Başka bir deyişle, 50. seviye olarak girdiğimiz kütüphanenin ikinci katına 51, üçüncü katına ise 53. seviye olmadan giremiyoruz. Bu da Kütüphane katlarında birkaç tur atmamız gerektiğini gösteriyor.

– Obsidian silahlar birinci seviyeden elde edildiği gibi karaktere işleniyor ve toplam 5 defa daha geliştirilebiliyor. Bütün geliştirmeler Auroria’da bulunan geliştiricilerle sağlanıyor ve ultimate seviye olan 6. seviyeye kadar getirilebiliyor. Aynı zamanda silahlara farklı özellikler de eklenmiş durumda. Örneğin; PvP esnasında Obsidian Katana ekstra büyü hasarı sağladığı zaman karşısındaki karakterde Obsidian Shortspear varsa shortspear sahibine ekstra can yenilenmesi sağlıyor.

Secrets of Ayanad şu anda public beta test serverlarında oynanabilir durumda. Tüm oyuncuların erişimine ise 10 Mart 2015 tarihinde gelecek olan güncellemeyle birlikte izin verilecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir