World of Warcraft – Battle for Azeroth Duyuruldu

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber

Battle for Azeroth Duyuruldu

Geçtiğimiz aylarda Battle.net Battle for Azeroth’u heyecanla duyurdu.

Horde ve Alliance arasında ki savaşı konu alacak yeni ek paket için şimdiden bir çok dedikodu yayılmış durumda. Bazıları bu ek paketin Legion ek paketine sahip olanlara bedava verileceğini söylese de henüz bu durum için bir açıklama yapılmadı.

Yeni ek paketin PvP ağırlıklı olacağı düşünülse de  PvE öğelerini de barındıracağına eminiz. Yeni ek paket Azeroth üzerinde ki kadim adalara yolculuk edip yeni fetihler düzenleyeceğimiz bir hikayeye sahip olduğunu öğrendik fakat detaylar halen gizli tutulmakta.

Yeni ek paketle beraber maksimum level sınırı 120ye çıkartılacak. Yeni Dungeon ve Raid’ler ile nefesimizi kesecek gibi görünüyor.

BİRLİKLERİNİZİ KURUN VE SAVAŞA ATILIN!

En son Legion saldırısından sonra Horde ve Alliance arasında ki gerginlik artık hat safhada. Horde’un ihaneti ve Kral Varian’ın ölümünden sonra artık bir barış söz konusu olamaz. Horde ve Alliance arasında ki savaşı siz belirleyeceksiniz. Kılıçlarınızı keskinleştirin, zırhlarınızı parlatın ve seçtiğiniz tarafın uğruna savaş alanlarında boy gösterin.

 

Beklediğimiz An Sonunda Geldi

Arthas’ın saldırısı, Death Wing’in intikamı, Iron Horde’un saldırısı ve Legion’ın baskınlarından sonra Azeroth daha yaralarını saramadan eski düşmanlıklar açığa çıktı. Artık savaş önlenemez bir taraf kazanmalı. Horde gözlerini ZANDALAR’a dikmişken. Alliance yeni müttefiklerini KUL TIRAS’ta bulacak.

 

ZANDALAR

Horde bu antik toprakları kendine kattıktan sonra Azeroth’un en eski şehri Zuldazar’ı keşfetti. Fakat keşfedilecek daha çok topraklar el sürülmemiş bir şekilde sizleri bekliyor. Nazmir’in bataklıkları, ve ölümcül Vol’dun çölü içindeki kana tapan troller, gargantuan dinazorları ve titan yapıları keşfedilmek için karanlıkta gizleniyor.

 

KUL TIRAS

Alliance’ın görkemli bir kahramanı olarak, denizleri aşıp Jaina Prounmoore’un evi KUL TIRAS’a yolculuk edin. Güç delisi korsanlar, ölüm büyüsü kullanan cadılar ve büyülü deniz rahipleri ile karşılaştıktan sonra ihanet ağlarını çözün. Tiragerde Sound’un taşlı tepelerini geçip Drustvar’ın büyük düzlükleri ve kırmızı ormanlar boyu yürüyüp Stormsong vadisine ulaşın.

 

El Değmemiş Adaları Yağmalayın

Azeroth’un haritaya bile işlenmemiş adalarına yolculuğa çıkın. Üç kişilik gruplar haline karşı ırklarla veya oyuncularla savaşın ve hazineleri ele geçirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir