Yeni Şampiyon Kled' in Tanıtımı Yayınlandı!

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber

League of Legends arenası sürekli güncellenmekte ve yeni şampiyonlar, yeni yamalar ile birlikte sürekli oyunculara yenilikler sunmakta. Sırada ise yeni şampiyonunu Sihirdar Vadisi’ ne indirmeye hazırlanıyor.

‘ Kled : Deli Bozuk Süvari ‘ isimli karakterimiz cani bir yordle. Kled’ i tamamlayan ise ödlek bineği Skaarl. Noxus’ un tüm savaşlarında bulunmuş ve Noxus’ un askerlerinin dilinden düşmeyen karakterimiz Kled’ in yeteneklerine ve Riot Games tarafından yayınlanan tanıtım videosuna aşağıdan bakabilirsiniz.

YETENEKLER

 PASİF: ÖDLEK KERTENKELE SKAARL :  Kled’in kısmen güvenilir bineği Skaarl’ın kendi can göstergesi vardır ve sahibiyle birlikte olduğu süre boyunca Kled’in yerine hasar alır. Kled’in eşyalar, rünler ve kabiliyetler üzerinden edindiği bütün ilave can, Skaarl’ı da etkiler. Kendine ait can göstergesi sıfıra indiği zaman kertenkele tabana kuvvet kaçar ve Kled’i savaşın ortasında tek başına bırakır.

Tek başına savaştığı sırada Kled’in yetenekleri değişir ve Deli Bozuk Süvari rakip şampiyonlara doğru ilerlerken hareket hızı kazanır. Kled kulelere, şampiyonlara veya destansı canavarlara saldırarak Skaarl’ın cesaretini yenileyebilir ve bu sayede ödlek bineğini geri getirebilir.

 Q (BİNEKLİ): AYI OLTASI : Kled halata bağlı bir ayı kapanı atar ve kapan, üstünden geçtiği bütün rakiplere hasar vererek isabet ettiği ilk rakip şampiyonu yakalar. Deli Bozuk Süvari birkaç saniye boyunca yakalanan hedefin yakınında kalırsa halatı sarmaya başlar ve kendine doğru çektiği talihsiz kurbanına yavaşlatma etkisi uygulayıp hatırı sayılır miktarda hasar verir. Bu yetenek minyonlara ilave hasar verir.

 Q (BİNEKSİZ): CEP PİŞTOVU : Kled piştovunu ateşleyerek hedef yöne bir dizi saçma gönderirken kendisi de geri savrulur.

 W: VAHŞET SEVDASI (PASİF) :  Kled’in normal saldırıları hışma kapılmasını ve sonraki dört normal saldırısının saldırı hızı kazanmasını sağlar. Hışımla yaptığı dördüncü vuruş, hedefinin azami canının belli bir oranına bağlı olarak ilave hasar verir.

 E: YARDIR (SADECE BİNEKLİ) : Kled ve Skaarl hedef alana doğru atılarak yollarına çıkan rakiplere hasar verir ve geçici süreliğine hareket hızı artışı kazanır. Yardır bir şampiyon ya da büyük canavara isabet ederse, Kled ve Skaarl bu yeteneği tekrar kullanarak isabet alan hedefin üzerinden yeniden geçip ona ikinci bir defa hasar verebilir.

 R: HÜCUUUUUUUUM!!! (SADECE BİNEKLİ) : Kled ve Skaarl hedef konuma hücum ederek bir kalkan oluşturur ve arkalarındaki bütün takım arkadaşlarının hareket hızını arttırır. Skaarl karşılaşılan ilk rakibe yönelip toslayarak hedefin azami canının belli oranına eşdeğer hasar verir.

Kled : Başı Bozuk Süvari Tanıtım Videosu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir