Zaman Geçirmelik 4 Ücretsiz Oyun

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber
“Sıralamalar herhangi bir düzene göre değildir”

Creativerse

Açık Dünya, Blok, Hayatta Kalma, Çok Oyunculu

Nasıl desek, Minecraft vari bir oyun ancak biraz daha gelişmiş grafiklere ve oynanışa sahip.

Şöyle özetlemek gerekirse; size verilen bir bileklik – eldiven ile oyuna başlıyorsunuz ve bunun oluşturduğu enerji ile size sunulan dünyayı manipüle edebiliyor. Bu bilekliği zamanla geliştirebiliyor yada kendinize ekstra kaynak sağlamak için, kaynak kazma makinelerini kullanabiliyorsunuz ve bu da oyunun işleyişini büyük ölçüde değiştiriyor.

JetPack’ler sayesinde uzun mesafeleri uçarak katedebiliyorsunuz , vahşi canavarları evcilleştirebiliyor, eğitebiliyorsunuz.


Fallout Shelter

Hayatta Kalma, Kıyamet Sonrası, Simulasyon

Fallout serisini oynayana anlatmaya gerek yok zaten ancak henüz bu güzel seriyi daha keşfedemediyseniz bu oyundan başlamanızı tavsiye etmiyorum J

İnsanlar nükleer savaşlar sonucu kendilerine sığınacak yer olarak dağları tepeleri oyup içlerine çelik, demir zırhtan üretilme Vault denilen sığınakları inşa ediyorlar.

Sığınağınızı kontrol etmek sizin sorumluluğunuzda, yiyecek, içecek ve elektrik üretmek ve bunları dengede tutmanız sığınağınıza daha çok köle *öhöm* sığınmacı alabilir ve istediğiniz görevlere yönlendirebilirsiniz. Tabii bunun yanında sığınağınızı korumanız da önemli, yer altından çıkıp gelen Radroach’lar ve durmadan kapınıza dayanan Banditler yüzünden oyunu başı boş bırakayım da gelişsinler kendi kendine diyemiyorsunuz.


Ball3D: Soccer Online

Futbol, Çok Oyunculu, Spor, Aksiyon

Rocket League oyunun bin bir çeşit kopyasından sadece biri. Araba olarak değilde tavla taşlarına benzer karakterler ile devasa bir topu kontrol ediyor ve gol atmaya çalışıyoruz.

21 Farklı stadyum

10 Farklı oyun modu

Gerçekçi fizik motoru

Özelleştirilebilir sevinme animasyonları

Özelleştirilebilir t-shirtler.


Clicker Heroes

Tıklama Oyunu, Bağımsız Yapımıcı

Farenizden nefret mi ediyorsunuz? Yada karpal tünel sendromuna mı sahip olmak istiyorsunuz? Belki de işaret parmağınız size yamuk yaptı ve onu cezalandırmak istiyorsunuzdur. O zaman bu oyun tam anlamı ile size göre!

Şaka bir yana, deli gibi tıklayıp başka hiç bişey yapmadığınız, sırf gözünüzün açlığını doyurmak için uzun zaman harcayabileceğiniz bir oyun. Cookie Clicker efsanesinden uzun bir süre sonra karşımıza çıkan clicker oyunları, hem android, hem ios hem de pc oyunları arasında yükselişe geçiyor, binlerce işaret parmağına meydan okuyor.


 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir