Zocco’s Oyun Merkezi GİST18’de Neler Yapacak?

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber

Gaming İstanbul 2018‘e sadece iki gün kaldı! Türkiye’nin en büyük ve en prestijli oyun fuarı olan GİST, bu sene de içerik olarak dopdolu olacak. Biz de Zocco’s Oyun Merkezi ve Zoccoshop olarak fuarın en büyük(m2 oranı) alanında sizlerle buluşmaya hazırlanıyoruz. Zocco’s Oyun Merkezi sizlere birbirinden büyük ödüllü turnuvalar ile rekabet ortamı sunacak. Zoccoshop, Dünya’nın en kaliteli donanım ve ekipman firmalarının ürünlerini Türkiye’de en ucuza sahip olmanın fırsatını sizlere sunacak. Dünya’nın en kaliteli donanım ve ekipman firmaları demişken bu sene bizimle birlikte olacak ve kendi standlarında sizlere ürünlerini bizzat tanıtacak markalarımızı da hemen söyleyelim;

  • ASUS
  • Cooler Master
  • HyperX
  • Logitech
  • Steelseries
  • Trust
  • XPG by ADATA

Ayrıca Türkiye’nin en iyi online satış mağazası Hepsiburada da bizimle birlikte ödüllü turnuvası ve ziyaretçilere özel hediye çekleri ile GİST18’de olacak. Yine hep birlikte geliyoruz!

BÜYÜK ÖDÜLLÜ 11 TURNUVA 

Zocco’s Oyun Merkezi olarak her zaman Türkiye’de yapılmamış olanı yapmayı seviyoruz. GİST18’e özel yapacağımız turnuvalardan ikisi de yine ilk olarak espor tarihine geçecek. Tamamen Cosplay ziyaretçilere özel olacak League of Legends 1V1 Turnuvası ve yine tamamen kadın oyuncularımıza özel olacak League of Legends 1V1 Turnuvası! Daha önce yapılmamış bu iki formatı hep birlikte deneyerek nasıl anlara şahit olacağız göreceğiz.

Her turnuvamızın kendine özel bir sponsoru olduğu gibi her turnuvamıza ödül desteği de aldık! Hasbro turnuvalarda ikinci ve üçüncü olan oyunculara hediye verecek. İkinci olan oyuncular Nerf kazanırken üçüncü olan oyuncular da Monopoly Gamer Kutu Oyun’a ödüllerinin yanında sahip olabilecekler.

Diğer turnuvalarımıza ise takvimimizden bakabilirsiniz. Her turnuvanın kendi sponsoru ve kendi saati var. Aman dikkat edin slot da var. 

 

SON DAKİKA! FORTNİTE TURNUVASI DA VAR!

Fortnite tarafı ile yaptığımız yoğun görüşmeler neticesinde Türkiye’de ilk kez Fortnite Turnuvası’nı GİST18’de düzenleyeceğiz. Her ne kadar casual bir turnuva olacak olsa da daha önce Türkiye’de yapılmamış olması ile bizim için de büyük önem taşıyor. Solo formatında gerçekleşecek turnuvamızı 04.02.2018 Saat 14.30 – 18.00 arası gerçekleştireceğimiz CS:GO Turnuvası’nın yerine yapıyor olacağız. 

Tüm turnuvalarımızın ödüllerine de buradan bakabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Turnuvalara nasıl katılıyoruz? Kayıtlar nereden alınacak? Slot var mı?

Turnuva kayıtlarımızın hepsi gerçekleşecek turnuva saatinden yarım saat önce Zocco’s Ekibi tarafından alınacaktır. Standımızda anonslar ile de sizi bilgilendireceğiz. Lütfen turnuva saatinden önce alanda olunuz. League of Legends turnuvalarımızın slotu 64. CS:GO turnuvalarımızın slotu 32. PUBG turnuvalarımızın slotu 120 ve Fortnite turnuvalarımızın slotu 120’dir.

  • Turnuvalara katılım ücretsiz mi?

Gaming İstanbul 2018’de yapacağımız tüm turnuvalar ücretsizdir.

  • Donanım veya ekipmanları nasıl satın alıyoruz?

Standımızda bizimle katılan her markada belki de 2018’de bir daha göremeyeceğimiz indirimler olacak. Her markanın kendi standına gidip, ürünü deneyerek indirimli fiyatı ile Zoccoshop Kasa’dan satın alabileceksiniz.

Türkiye’nin en büyük ve en prestijli oyun fuarı Gaming İstanbul’a herkesi bekliyoruz!

Yorum Bırak