Zoccoshop ile Profesyonelliğe Adım At !

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber

Merhaba değerli takipçilerimiz.

Profesyonel oyuncu ekipmanları her zaman oyuncunun en önemli silahı olmuştur. Gerek FPS oyunlarında, gerek MOBA, MMORPG, RPG kısacası her türlü oyunda kullandığınız ekipmanların sizin oyun kalitenize etkisi büyüktür. Değişik model, tarz ve dizaynlarda üretilen profesyonel oyuncu ekipmanların da her oyuncu kendine daha uyumlu giden bir ekipmanı edinir. Bu ekipmanların bize sağladığı ses, tepkime, hassasiyet gibi özelliklerinin de oyunumuza ciddi katkıları olur. Oynadığımız oyunun kalitesini bir tık daha ilerde olmasını sağlar.

Bugün sizlere Zocco’s Oyun Merkezi‘ nin alt kolu olan Zoccoshop‘ da yapmış olduğumuz kampanyalardan bahsedeceğim. Şu anda cebinizi rahatlatacak kampanyalar mevcut. Sizleri daha fazla yormadan direk kampanyalarımıza geçelim bakalım hoşunuza gidecekler mi?

 

Mart ayı boyunca geçerli olacak kampanyalarımız bunlar. Fiyatları ve detayları kontrol etmeniz için ekipman satış sitemiz www.zoccoshop.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca kampanyalar hakkında düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Eğer kampanya hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, Zoccoshop facebook sayfasından bizlere mesaj atabilirsiniz. Yok ben ürünü test etmeden almam derseniz de sizleri Zocco’s Oyun Merkezi’ ne bekleriz.

Yorum Bırak