Zula' dan Yeni '' Turnuva Sezonu ''

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber

Türkiye’ nin ilk ve tek Türk yapımı MMOFPS oyunu olan Zula’ dan güzel haberler gelmeye devam ediyor. Lokum Games tarafından geliştirilen Zula için Ekim ayında başlanacak olan ve birbirini takip edecek bir turnuva ağı oluşturuluyor. Elimize basın bülteni olarak ulaşan duyuruyu bizzat Lokum Games’ in açıklamalarından okumanız daha sağlıklı olur diye düşünüyoruz, basın bültenine aşağıdan bakabilirsiniz.

— BASIN BÜLTENİ —

ZULA’DAN 120.000 ÖDÜL  HAVUZLU SEZON GELİYOR!

 Türkiye’de geliştirilen ilk ve tek MMOFPS oyunu Zula, Espor alanında adından söz ettirmeye devam ediyor.  Kısa bir süre önce tamamlanan Süper Ligin ardından bu sefer daha uzun soluklu bir “Sezon” hazırlığına giren Zula ekibi ödül havuzunu 120.000 TL olarak duyurdu.

Zula Ekibi, Ekim ayı içerisinde başlayacak sezon kapsamında her ay 2 online 1 ofline turnuva yapmayı hedefleniyor. Online mücadelelerde haftada 5900 TL nakit para ödülü  dağıtacak olan Zula ekibi, bu ödüllerin sıralamaya giren takımlara ve belirli bir başarı elde etmiş takımlara verileceğini açıkladı. Sezon içerisinde yapılan tüm Turnuvalar genel bir puan tablosuna eklenecek ve yarı yıl tatilinde yapılacak olan “Büyük Sezon Finalinde” takımlar büyük ödül için yarışacaklar. Sezon içerisinde toplamda 120.000 TL ödül havuzu olduğunu belirten Zula Ekibi, bu ödülün büyük bir kısmını nakit para ödülü olarak oyuncularına

dağıtacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir