John Cena, Bumblebee Filmine Katıldı!

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber

Serinin son filmi The Last Knight ile bekledikleri başarıyı gerek gişede gerekse izleyicilerde bulamayan Transformers, sevilen serinin devamı için yeni fikirler geliştirmeye ve artık önümüzdeki yıllarda Spin-Off’lara yani yan hikayelere odaklanacağını duyurmuştu. Duyurulardan sonra ilk yan hikayenin Bumblebee üzerinde olacağını açıklamışlardı. Geçtiğimiz günlerde de ünlü bir ismin filmin kadrosuna katıldığını duyurdular.

WWE’nin tanınan güreşçisi John Cena, geçtiğimiz günlerde Transformers: Bumblebee kadrosuna katılmıştı. Son zamanlarda bir aktör olarak dramatik rolleri komedi ile karıştırarak oldukça sağlam bir üne sahip. En son çalışmaları, Aaron Taylor-Johnson in Doug Liman’s The Wall ve HBO’nun Tour de Pharmacy’de çok iyi bir performans sergilediği Daddy’s Home 2 ile çok başarılı oldu.

Serideki tüm filmlerin yönetmenliğini yapan Michael Bay artık durumu anlamış olacak ki yönetmen koltuğu yerine yapımcı koltuğunda oturuyor. Film Kubo ve The Two Strings’ın yönetmeni Helvis Travis Knight tarafından yönetilecek.

Yorum Bırak