Ölüm Meleği Ryuk ile Tanışıyoruz!

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber

 

Neredeyse herkesin bildiği ve popüler bir kitlesi olan Death Note daha önceki zamanlarda film olarak ekranlara gelmişti. Fakat o film beklentileri karşılamadı. Eski filmin az izlenmesi üzerine Netflix bu işe bir el attı ve yeni Death Note filmini duyurdu. Geçtiğimiz aylarda duyurulan film için fragmanlar yayınlanmıştı. İsterseniz o fragmanlara bir göz atalım.

Netflix tarafından yapılacak olan filme büyük bir bütçe ayrılmış durumda. Zaten fragmandan da anlayabildiğimiz bir durum bu. Bu denli büyük bir bütçe ile çıkacak olan filmin ilgi duyacağına neredeyse eminim.

 

Comic Con fuarının başlaması ile birlikte filme ait yeni videolarda yayınlanmaya başladı.  Yayınlanan bir video, fragmandan çok filmin en can alıcı yeri gibi görünüyor. Yagami Light ile Ryuk’un karşılaşmasına şahit oluyoruz. Üstelik defterin kullanımına dair önemli bir sahne içeren bu tanışma faslında William Dafoe’nin bu role ne kadar yakıştığı da gözüküyor.

 

Adam Wingard’ın yönetmenliğini yapacağı filmde Nat Wolff’u Yagami Light, Margaret Qualley’i ise Misa Amane rolünde izleyeceğiz. Ünlü aktör Willem Defoe ise Ryuk karakterine sesiyle hayat verecek. Death Note filmi 25 Ağustos 2017’de Netflix üzerinden yayınlanacak.

 

Yayınlanan Video

Sizde yeni film hakkındaki düşüncelerinizi yorum olarak bırakabilirsiniz.

 

Yorum Bırak