Star Wars Bölüm IX Yönetmeni Filmden Ayrıldı

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber

Gelecekteki Star Wars filminin yönü ile bir başka önemli sorun yaşanıyor. Lucasfilm, bugün karşılıklı bir karar olarak nitelendirilen bölüm IX’in Colin Trevorrow tarafından yönetilmeyeceğini açıkladı.

Haber, resmi Star Wars web sitesinde kısa bir yazı ile açıklandı. “Lucasfilm ve Colin Trevorrow, Star Wars: IX filminde karşılıklı olarak rol oynamaya karar verdiler.Colin gelişim süreci boyunca harika bir ortak çalışmacıydı, ancak proje için vizyonumuzun farklı olduğuna karar verdik. Colin’i en iyi ve en iyisini diliyoruz. yakında film hakkında daha fazla bilgi paylaşacak. ”

Bugünün haberlerine neden olan şey bilinmiyor. 40 yaşındaki Trevorrow, daha önce Jurassic World ve Garantili Olmayan Güvenliği yönetti. Bu yazın başlarında eleştirmenlerce kuşatılmış Henry Kitabını piyasaya sürdü. Filmin yönetmenliği için kiminle konuşulacağına dair henüz bir haber yok.

Bölüm IX, 24 Mayıs 2019’da yayınlanacak. Bu, aslında Lucasfilm’in durumu Han Solo filminde olduğundan çok daha fazla zaman veriyor. Bu durumda, Phil Lord ve Christopher Miller (Lego Filminin ve 21 Atlama Caddesi şöhretinin) yönetmenleri, filmin başlangıcından sadece 11 ay önce bu yılın erken saatlerinde düşürüldü. Kısa süre sonra, Ron Howard, Miller ve Lord’un Lucasfilm ile çatıştığını gösteren raporlarla onları yerlerine almaya getirildi.

Yorum Bırak