Walking Dead 8. Sezon Comic-Con Fragmanı Yayınlandı!

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber

 

Bazı bölümler dışında çoğunlukla sıkıcı geçen 7. sezondan sonra dolu doluya yeni sezon geliyor. 7. sezon bittikten bir süre sonra 8. sezon çekimleri hızlıca başladı. Geçtiğimiz günlerde, yeni bölümler çekilirken talihsiz bir olay yaşamıştı. Dizideki karakterlerden Dwight’ın dublörü John Bernecker, çekimdeki güvenlik ekibinin ihmalsizliği yüzünden hayatını kaybetmişti. Bir kavga sahnesi çekilen dizide 6 metre yükseklikten düşerek hayatını kaybeden John Bernecker’dan sonra uzun bir süre çekimlere devam edilmeyeceğini duyuran AMC, Comic-Con’da geri dönüş yapmış ve çok güzel bir fragman yayınlamış oldu.

 

Fuarda yeni sezon başlangıç tarihi ile birlikte 8. sezonun ilk fragmanı da yayınlandı. 22 Ekim’de başlayacak olan dizinin fragmanına baktığımızda ise geçtiğimiz sezon kaldığı yerden direk olarak devam ettiğini görüyoruz. İlk başta sakin bir şekilde başlayan fragman daha sonra ise yerini bol aksiyon ve enteresan sahnelere bırakıyor.

 

Rick, Ezekiel, Maggie ve ekibinin, Negan’a karşı verdikleri amansız mücadeleyi gösteren bu fragmanda oldukça garip bir sahnede bulunuyor. Bende dahil çoğu kişi “Acaba bunlar bir rüya mıydı ilk bölümdeki Rick, hayata gözlerini mi açıyor?” sorusunu sormuştur kendi kendine. Korkmayın öyle bir şey yok. Zaten yapımcılarda öyle bir şeyin kesinlikle olmayacağını duyurmuştu. Bu ve bunun gibi bir çok olayın içinde bulunduğu fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

 

Yorum Bırak