Game of Thrones 7. Sezon 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber

 

Öncelikle eğer 7. sezonun 1. bölümünü izlemediyseniz kesinlikle fragmanı izlemeyin. Küçük de olsa spoiler almanızı istemeyiz.

7.sezonun 1. bölümünde çok güzel bir bölüm izledik ve beklediğimize değdi. Henüz Türkiye’de yayınlanmamış olsa da dizi sitelerinden izleyebilirsiniz ki önermediğimiz bir şey. Bunun dışında 1. bölümde görmek istediğimiz tüm karakterleri gördük. Hepsi planlarını yerine getirmek için teker teker oyunlar oynamaya başlamış durumda.

 

Fragman analizi

Fragmanda Jon Snow’un kuzeyin lordu olduğunu görüyoruz. Samwell’in mektubu Jon’a ulaşmış ve Jon’da Targaryen Kraliçesi Daenerys ile anlaşma yapma fikrini diğer Kuzey Lordlarına anlatmış ve olumsuz yanıt almış durumda.

 

Ashe Greyjoy, Ejderhaların Annesi Daenerys’e fikirlerini sunuyor ve Kralın Şehrine hemen saldırmaları gerektiğini söylüyor. O sırada Daenerys denizdeki gemilerine bakıyor durumda. Saldırmayı o da düşünüyor.

 

Bir grup asker benim düşünceme göre Winterfell’den(Kışyarı) olan yerden dışarıya çıkıyor. Jon, Sam’in mektubu üzerine Targaryenler ile anlaşma yapmaya ya da yaptırmaya gidiyor olabilir. Büyük ihtimal Jon ve Daenerys bu bölümde buluşacaklar.

 

Benim gördüğüme en mutlu olduğum şeylerden biri ise Arya. Arya ilk sezonda ölmemesi için yanından gönderdiği Ulu Kurdunu tekrar görüyor.

 

Bir kadın birisine bıçak savuruyor ama kime bilemiyorum. Belki Arya’nın yüzlerinden biri olabilir.

 

En önemli gelişmelerden biri ise Petyr Baelish’in, Eddard Stark’ın ölümünde büyük rol oynadığı anlaşılıyor olabilir. Benim düşünceme göre bu sebepten dolayı Jon Snow, Baelish’in boynunu sıkıyor olabilir.

 

Siz ne dersiniz? düşüncelerinizi yorum olarak görmeyi isterim.

 

 

Yorum Bırak