Game of Thrones Yeni Sezondan İlk Görseller yayınlandı

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber

 

IMDb tarafınfan en çok oy alan dizi Game of Thrones’tan yeni sezonu için ilk görselleri yayınlandı. HBO tarafından sunulan dizi hem Türkiye’de hem de dünyada büyük bir ilgi ile takip ediliyor. Çıktığı günden bugüne bir çok izleyici toplamış ve kendisini en kaliteli yapımlar arasında gösterdi. Hal böyle olunca dizinin yeni sezonu da büyük bir merakla bekleniyor. Yayınlanmasına sadece birkaç gün kalan yeni sezon için doğal olarak yeni bilgiler de gelmeye devam ediyor.

 

16 Temmuz’da Amerika’da, 17 Temmuz’da ise ülkemizde yayınlanacak olan Game of Thrones’un 7. sezonu için yeni görüntüler yayınlandı. Bu görüntüler sezonun ilk bölümüne ait.

 

Yayınlanan bu görsellere baktığımızda ilk olarak karşımıza Kuzey tarafı geliyor. İlk görselde Jon Snow’un bayrağı teslim ettiği ve Ben Crompton tarafından canlandırılan Eddison Tollett’i görüyoruz. Yine burada Meera Reed’de göze çarpan karakterler arasında yer almış. Diğer taraftan Brienne ve Podrick muhtemelen antreman yaparken gözüküyor.

 

Daha sonraki görsellerde ise Daenerys ve Cersei gibi karakterlere de yer verilmiş. Açıkçası ilk bölümü hikaye olarak ne tarafa gideceği açısından büyük bir merakla bekliyorum. Yayınlanan bu görsellere aşağıdaki görsele tıklayarak göz atabilirsiniz.

 

 

KAYNAK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir