159 TL değerindeki Albion Online artık Steam’de ücretsiz!

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber

Oyun piyasaya ilk sürüldüğü dönemde ciddi etki yaratmış ve geniş bir kitleye ulaşan 159 TL değerindeki Albion Online, artık Steam’de ücretsiz!

Steam‘de satışa sunulduğunda 159 TL olan Albion Online artık ücretsiz olarak erişime sunuldu. Geliştiricisi Sandbox Interactive olan Albion Online’ın 2017 senesinde piyasaya sürülürken, türü ise MMORPG.

Oyun piyasaya ilk sürüldüğü dönemde ciddi etki yaratmış ve geniş bir kitleye ulaşmıştı. Ancak ilerleyen dönemde kendini geliştiremeyen oyun bu nedenle oyuncularını teker teker kaybetmeye başlamıştı. Steam’de yapılan kampanyanın ardından Albion Online belki de eski şaşaalı günlerine dönmek için çaba gösteriyor.

Oyunun geliştiricisi Sandbox Interactive, oyunun gelecekte ücretsiz olarak satışa devam edeceğini belirtirken, oyun içi ögeler ücretli olacak. Bunun yanı sıra oyunu ücretsiz indirenlerin diğer kullanıcılardan hiç bir farkı olamayacak. Oyunun Türkçe desteği maalesef bulunmuyor. Ancak mobil sürümü ile PC sürümü çapraz platform uyumluluk desteğine sahip durumda. Albion Online’ı buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Keyifli oyunlar.

 

Yorum Bırak