Age of Empires IV Geliyor!

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber

Çocukluğumuzun en sevilen oyunlarından biri olmayı başaran ve bizleri bilgisayar başına kitleyen Age of Empires sevenlerine müjde! Oyun uzun bir süre sonra hepimizin görmek için ufuklara baktığı oyunu resmi olarak dün duyurdu. Windows, YouTube kanalında yayınladığı video ile beklenen oyunun içeriği ile ilgili kısa bir hikaye anlattı. Hikayeyi sizler için çevirdik;

Vakit herkesin ve her şeyin değişme vakti. İmparatorluklar yükselecek! Krallıklar düşecek! Savaşın zemini ateş ve kanla kirletiliyor. Fakat macera için susuzluğumuz; keşfetmek. Keşif ve fetih zamanın testine dayanacak. Tüm savaşlarımız tarih boyunca birlikte. Şimdi tüm yeni bir çağ üzerimize geldi! İmparatorlukların Çağı 4 (Age of Empires IV).

Video da her kare için farklı bir cümle kullanıldığından cümleleri birleştirince biraz garip bir hikaye oluyor. Fragmanda da denildiği ve gösterildiği üzere imparatorluk ve krallık savaşlarına doyacağız. Oyunda kızıl derililer, Amerikalılar, İngilizler ve bir sürü ırk bizi bekliyor olacak.

Oyunun yalnızca Windows 10 için çıktığı duyuruldu. Yani oyunu konsollar üzerinden oynayamayacağız. Neden konsollara çıkmayacağından emin değiliz fakat oyunun dinamiklerinden kaynaklı olarak konsola pek uyum sağlamayacağını ve bu sebepten dolayı oyunu konsollara çıkartmayacağını söyleyebiliriz.

Bunun dışında yeni oyunun dışında Age of Empires 2 ve Age of Empires 3 için Remastered yapımlarına başlanıldığı duyuruldu. Yeni oyunun çıkacağını öğrenmek hepimizi sevindirdi umarız sizleri de sevindirmiştir
 

 

Yorum Bırak