Battlefield 1’i Ücretsiz Oynayın!

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber

EA Access ve Origin Access aboneliğiniz varsa müjde! Electronic Arts, yaptığı duyuru ile Battlefield 1 oyununu EA Access ve Origin Access’e ekledi. Yani bu platformlarda aboneliğiniz varsa Battlefield 1’de dahil bir sürü oyunu ücretsiz oynayabilirsiniz.

Geçtiğimiz senenin ekim ayında çıkan 1. Dünya Savaşı temalı oyun, oyun severleri kendine hayran bırakmış durumda. Oldukça iyi bir satış rakamı da olan FPS oyunu Electronic Arts tarafından yapılan açıklama ile bugün itibarıyla EA Access ve Origin Access ücretsiz oyun kütüphanesine eklendiği biliniyor.

Electronic Arts tarafından sağlanan abonelik servisine yakın bir zamanda eklenmiş olan Titanfall 2 ile birlikte halihazırda Mirror’s Edge Catalyst, The Sims 4, Mass Effect, FIFA 17, Skate 3, Need for Speed, Unravel ve Electronic Arts tarafından yayınlanmış olan birçok yapım bulunuyor. Battlefield 1 ise bunların bir yenisi oldu. Eğer aboneliğiniz var ise, şu andan itibaren Battlefield 1 oyununu (indirilebilir içerikler hariç) hem Xbox One hem de PC için indirebilmeniz ve herhangi bir kısıtlama olmaksızın oynayabilmeniz mümkün olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir