Bethesda, Game of Thrones Oyunu Yapıyor!

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber

Devasa RPG’lerin babası, Game of Thrones oyunu üzerine çalışıyor olabilir. Hedefteki websitesi, Fallout ve Elder Scrollds gibi devasa RPG oyunlarının yapımcısı Bethesda’nın bir Game of Thrones oyunu üzerinde çalıştığını söylüyor.

Bugün NeoGAF’ta ortaya çıkan bir sayfa, Bethesda’nın Game of Thrones’la ilgili yeni bir proje üzerinde çalıştığını gösterdi. “Bethesda: Game of Thrones” başlığı ile açılan sayfada özel bir içerik yok, ancak sayfa için eklenmiş kategori gibi özellikler, bunun içerikleri olan bir oyun veya farklı bir proje olduğunu doğruluyor.

The Elder Scrolls Tamriel’de ejderha ve kavgaların konvolüsyonuyla Bethesda, TV dizisi standartlarına layık bir Game of Thrones oyununu amaçlayan stüdyo olduğu doğrudur. Bu liste hiçbir şeyi teyit etmese de, Bethesda’nın tamamlamış olduğu en az beş projesi olduğunu biliyoruz. Stüdyo direktörü Todd Howard bu yılın başlarında “Daha klasik bir şekilde yaptığımızın ölçeği olan ancak daha da büyük iki büyük projemiz var” açıklamasını yaptı.

Söylentinin doğru olduğu kanıtlanırsa, Bethesda’nın yinelemesi, halihazırda mevcut olan Game of Thrones başlığı arasından devasa bir RPG olabilir. 2012’de Cyanide Studios ve Focus Home Interactive tarafından Game of Thrones’un RPG sürümünü bir kez daha görmüştük. 2012 yılında yine Game of Thrones’un MMORPG Oyunu: Seven Kingdoms, GDC’de ilan edilmiş ve ortaya çıkıştı, ancak görünüşe göre 2014’te resmi web sitesini kapattı. Telltale, 2014’te Game of Thrones Oyunu: A Telltale Games Series adlı serinin epizodik bir yorumunu yaptı ve şimdi ikinci bir sezonda çalışıyor.

Bu giriş tamamen bir hata olabilir, ancak bu mantıksız değildir. Game of Thrones ve Bethesda firmasının birleşmesi ile devasa işler ortaya çıkabilir. O zamana kadar, bu dedikoduların doğru olması için Weirwood ağaçlarına dua edeceğiz.

Yorum Bırak