Blade and soul İncelemesi

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber

Unreal Engine 3 grafik motoru ile geliştirilmiş olan oyun, MMORPG arasında benim en çok sevdiklerim arasına giriş yaptı bu oyun oynadığınız karakterlerin bir çok özelliğini kendiniz ayarladığınız. Kaşlarından gözlerine yüz hatlarına vucut hatlarına sac renklerine kadar. Ayarlanıyor Hatta öyle ki premium üye değilseniz ve gece geç saatlerde girmeyi denemiyorsanız Baya Bir sıra bekliyorsunuz bekliyorsunuz.

Oyuna Giriş ekranında karakter yaratma ekranına geldiğimiz zaman ise karşımıza 4 adet Irk çıkıyor. Her ırkın kendine özgü sınıf seçimleri de mevcut. Irklar ise şu şekilde; Jin, Gon, Lyn ve Yun. Irkların seçebildiği sınıflara baktığımızda her ırk için 3 adet sınıf olduğunu görüyoruz ve bu ırklar için toplam 7 adet sınıf seçeneğimiz mevcut. Jin’ler Assassin, Blade Master ve Kung Fu Master, Gon’lar Kung Fu Master, Force Master ve Destroyer, Lyn’ler Blade Dancer, Summoner ve Force Master, son olarak Yun’lar ise Blade Master, Kung Fu Master ve Force Master oluyor.

Oyun içi grafikler gayet hoş ne kötü ne aşırı iyi görsel ve kılıç efektleri çok hoşuma gitti ve oyun çok seri geliyor akıcı bir oyun arkadaşlarınızla oynadığınız. daha fazla zevk alabileceğiniz bir oyun Blade and Soul en sevdiğim özelliklerinden birisi yüksek bir yerden atladığınızda veya zıpladığınız zaman havada süzülüyorsunuz. Bunun içinde bir ekipmana ihtiyaç duymuyorsunuz. Ama belirli bir mesafeden sonra bu yeteneği kullanamıyorsunuz ve yüksek bir yerden yere düştüğünüz zaman çok fazla hasar alıyorsunuz.

Yorum Bırak