Conan Exiles The Frozen North Çıkış Tarihi Açıklandı

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber

İlk çıktığı günde oldukça popüler olan ve Twitch.tv’de uzun bir süre en üst sıralarda yer alan oyun kısa süre sonrada kendini unutturdu. Bu hareketsizliği beğenmeyen yapımcılar bir çok içerik ile birlikte gelen ve tamamen ücretsiz olan The Frozen North isimli ek paketi duyurdu. Uzun bir süre Game of Thrones’u beklemiştik ve şimdi çıktığında zaman Game of Thrones zamanı olmuştu. Dizi hayranlarını da üstüne çekebilmek için ünlü dizinin bazı içeriklerini oyuna uyarladılar. Evet gerçektende “Winter is Coming!”.

 

Uzun uzadıya giden ve sadece çöl biyomundan sıkılan oyuncular için yeni bir çok biyom eklenen harita üstüne üstlük eski haritanında iki katına çıkartıldı. Çim biyomu, çöl biyomu, kış biyomu gibi güzel biyomlar da bu haritada.

 

Yeni biyomlar dışında oyuna yeni kaynaklar,yapılar, çok sayıda yeni zırhlar ve silahlar ekleyen ek paketde bunlar dışında yeni bir dinde geliyor. YMIR!

 

YMIR dini hakkında pek bilgimiz yok. Zaten oyunu oynayarak öğrenmeniz en iyisi gibi duruyor.

 

Bir sürü yeni yaratık ve avatar ekleyen ek paketi yapımcılar 16 ağustosta yayınlanacak.

1

2

Yukarıdaki videoda da gördüğünüz üzere buz devleri ve bir sürü yaratık dışnda, Whigt'lar dikkatimizi çekiyor. Hadi bakalım aranızdan birini Azor Ahai olarak görmek istiyoruz :)

Yorum Bırak