Conan Exiles The Frozen North Dev İndirim İle Çıktı!

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber

Dün Conan Exiles için gerçekten büyük bir gündü. Dün öğle saatlerinde PC üzerinde çıkışı gerçekleşti. Yeni indirilebilir içeriği ile neredeyse tamamen değişen ve yeni şeyler eklenen dev açık dünya, hayatta kalma oyunu insanların dikkatini çekiyor.

Eğer Conan Exiles’e sahipseniz The Frozen North oynamamak için hiç bir nedeniniz kalmıyor. Yeni indirilebilir içerik tamamen ücretsiz! Oyuna sahip değilseniz STEAM üzerinden satın alabilirsiniz. Üstelik 21 Ağustosa kadar devam eden bir indirim söz konusu. Normal fiyatı 55TL olan oyunun indirimli fiyatı 36,85 TL!

Oyunun yapımcı firması FUNCOM, yeni indirilebilir içerikte bir sürü sorunu giderdiklerini açıklamasını yaptı.

İlk çıktığı günde oldukça popüler olan ve Twitch.tv’de uzun bir süre en üst sıralarda yer alan oyun kısa süre sonrada kendini unutturdu. Bu hareketsizliği beğenmeyen yapımcılar bir çok içerik ile birlikte gelen ve tamamen ücretsiz olan The Frozen North isimli ek paketi duyurdu. Uzun bir süre Game of Thrones’u beklemiştik ve şimdi çıktığında zaman Game of Thrones zamanı olmuştu. Dizi hayranlarını da üstüne çekebilmek için ünlü dizinin bazı içeriklerini oyuna uyarladılar. Evet gerçektende “Winter is Coming!”.

Uzun uzadıya giden ve sadece çöl biyomundan sıkılan oyuncular için yeni bir çok biyom eklenen harita üstüne üstlük eski haritanında iki katına çıkartıldı. Çim biyomu, çöl biyomu, kış biyomu gibi güzel biyomlar da bu haritada.

Yeni biyomlar dışında oyuna yeni kaynaklar,yapılar, çok sayıda yeni zırhlar ve silahlar ekleyen ek paketde bunlar dışında yeni bir dinde geliyor. YMIR!

Yorum Bırak